Plasentanın aşağıda olması

Tehlikesi kanama ,çok yoğun kanama. Anne için tehlikeli. Plesantam aşağıdaydı. Sürekli kanamalı sürdü gebeliğim. Sezaryenla kavuştum kızıma. inşallah sizler de kavuşursunuz.
Merhaba canım uzun zaman olmuş bebeğinize kavuşmuşsunuz. Kaçıncı haftada sezeryan oldunuz benimde plasenta aşağıya yerleşmiş rahim ağzını kapatmış 29. Hafta bebek plasentaya baskı yaptığı için kanamam oldu şu anda 2 gündür hastahanedeyim kanama azaldı ama devam ediyor.

7
3erhaba canım uzun zaman olmuş bebeğinize kavuşmuşsunuz. Kaçıncı haftada sezeryan oldunuz benimde plasenta aşağıya yerleşmiş rahim ağzını kapatmış 29. Hafta bebek plasentaya baskı yaptığı için kanamam oldu şu anda 2 gündür hastahanedeyim kanama azaldı ama devam ediyor.
37. Haftada sezaryen oldum

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
Canim merhabalar. Umarim her sey yolunda gitmistir. Bende seninle benzer sorunu yasiyorum suan 16.+4 deyim plesanta rahim agzina yakin yerlesmis. Acaba senin durumun nasil ilerledi? Cekinerek soruyorum insallah saglikla gelmistir bebisin

Canim merhabalar. Umarim her sey yolunda gitmistir. Bende seninle benzer sorunu yasiyorum suan 16.+4 deyim plesanta rahim agzina yakin yerlesmis. Acaba senin durumun nasil ilerledi? Cekinerek soruyorum insallah saglikla gelmistir bebisin
Ben de şuan 17+5 im ara ara lekelenmelerim oluyor dr yatak istirahati verdi plesenta rahime yakınmış yüzde 90 çıkar yukarı korkma dedi siz de benzer bir durum yaşamışsınız sanırım umarım hayırlı haberler verirsiniz nedir durumunuz

Ben de şuan 17+5 im ara ara lekelenmelerim oluyor dr yatak istirahati verdi plesenta rahime yakınmış yüzde 90 çıkar yukarı korkma dedi siz de benzer bir durum yaşamışsınız sanırım umarım hayırlı haberler verirsiniz nedir durumunuz
inşallah canım çıkar stres yapma yat dinlen. ben bunu lanet olası plesenta yüzünden erken dogum yaptımve kaybettim bebeğimi:KK43:

X