Platonik aşk

Diyetisyenkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
9
1
28
birinden çok hoşlanıyorum ve karşıdakinin hislerini bilmiyorum ne yapmalıyım bana yardım eder misiniz lütfen?? Hoşlandığım çocukla aynı okuldayız sık sık denk geliyoruz arada bakışlarını görüyorum ama hislerinin ne olduğu hakkında bilgim yok ama onunla bir ilişki yaşamayı çok istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Ben biraz bakıştıktan sonra facebooktan ekledim kabul etti bir hafta sonra mesaj attım faceden yer bulma bahanesi ile o da çok ayrıntılı bir şekilde anlattı üstüne başka bir mekanda tavsiye etti sonra okulda gördüm selamlaşmadık. Kafeteryada sırada denk geldik tuhaf davrandı panikledi gibi anlayamadım ne yapmaya çalıştığını. Böyle bi adım attım ben bundan sonrasında ne yapacağımı bilemiyorum. Çok teşekkür ederimmm

Çok üstüne düşme artık, zaten eklemişsin mesaj atmışsın salak değilse anlamıştır boşa olmadığını. Biraz onun adın atma zamanı gelmiş. Hiçbir şey yapmazsa ilgisi yok demektir zaten.

Bence uzaktan daha guzel oluyor. İliski halini alinca trip kavga cok yipranirsiniz. Boyle tatli bakismalar falan daha guzel
Kesiiinlikle katılıyorum size. Ne demiş Yıldız Tilbe "içimde öyle güzelsin ki; onu kirletmeyeceğim seninle..".

Platonik aşkların sonu genelde hüsrandır, karşındakinin beklediğin kişi olmaması büyük bir hayal kırıklığı yaratır genelde. Yok ben ısrarcıyım diyorsanız da çağırın ders arasında açın duygularınızı. Cesur olun derim...

Zaten sen adim atmissin sakin baska bi sey yapma hoslandiysa ne yapar eder karsilik verir yoksa istedigin kadar adim at faydasi yok belki uzakta bi sevgilisi vardir ya da baskasindan hoslaniyordur

Olabilir tabi ben sevgilisi yok diye biliyorum şuan hoşlandığımı söyleyemem ama sık sık denk geliyoruz gittiğim mekanda asansörde kafeteryada her yer de karşılaşıyoruz bu karşılaşmalar benim açımdan olumlu mu onu da bilemiyorum

Bana pek hoşlanıyor gibi gelmedi.Bi sürü adım atmışsın biraz duygusu olsa şimdiye o da adım atardı.Pişman olmam diyorsan açıkça söyle ama ben pek tavsiye etmiyorum bunu.

birinden çok hoşlanıyorum ve karşıdakinin hislerini bilmiyorum ne yapmalıyım bana yardım eder misiniz lütfen?? Hoşlandığım çocukla aynı okuldayız sık sık denk geliyoruz arada bakışlarını görüyorum ama hislerinin ne olduğu hakkında bilgim yok ama onunla bir ilişki yaşamayı çok istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen
ona sor. en fazla hayır der.

Bu çocuk çok egolu birisi ve yakışıklıı yani bir sürü kız adımlar atmıştır hoşlanıyorum diye standart bahaneler bularak konuşmak istemiştir ben biraz farklı olmak istemiştim şimdi ne yapmam gerekiyor inanın hiç bilemiyorum evet kaybedecek birşeyim yok ama ben farklı birşeyler yapmak istiyorum ki akılda kalayım basit kız olmayayım diye

Ahh ah bu karşılıksız hoşlantılar yok mu yavaş yavaş kemirir insanı sana git konuş desem başka türlü boşver desem olmuyor

Seni çok iyi anlıyorum kafanın içinde deli ediyor insanı bende çözüm bulmuş değilim üstelik yakınız çözüm bulursan bana da söyle lütfen :)

X