Plazme pen ile çatlak tedavisi yaptiran ya da kendi yapan var mı?

ruhsuzmrv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
21
1
23
plazma pen yaptiranlar var midir catlaga iyi gelir mi göğüs bolgemde ve kalcamda catlaklar var acaba hangi plazma peni kullandiniz ise yariyor mu?

Plazma pen kalemim var bir yıl önce almıştım ama benlerime kullanmıştım maalesef çatlaklarda işe yarar mı bilmiyorum

Mini plexr diye geçiyor galiba trendyolda en çok yorum alanı almıştım ama çatlak tedavisinde kullanımı zor olabilir

Peki sen yaparken kanadi mi daaha sonra iz kaldimi
Ben sivilce lekelerimde ve benlerimde kullandım elim yatkındır dikkatim sayesinde iz kalmadı ama pembe bir deri geliyor alttan o zamanla ten renginize dönüyor. Alın bölgemde hiç iz kalmadı ama yanak ve bacak bölgemde minnacık pembelik kaldı

İlac veya krem surdunuz mu
İlk başta uyuşturucu krem kullanmıştım ama pek fayda etmedi ve ihtiyaç duymadım daha sonra. İşlemden sonra 3 gün boyunca bir şey uygulamıyorum su bile değmiyor. Kabuk bağlayınca kantaron yağı ile iyileşme sürecini hızlandırıyorum

kullandiginiz cihazdan memnunsunuz yani
Ben açıkçası en ucuz cihazı aldım aldığım zaman 125 liraydı. Zaten sadece benlerimi silmekti amacım ve benim ihtiyacımı gördüğü için çok memnunum. Sivilce izlerimde kullanıyorum 1 hafta içinde iz falan kalmıyor

7 ay önce göğsüme ve bacaklarıma yaptırdım hem leke kaldı açılma var ama çok yavaş sürekli kremler kullanıyorum çok berbat

Çatlaklar için plazma pen kullanımı çok yaygın. Bende kolumda ki jilet izleri için kullandım ve faydasını görüyorum, tavsiye ederim açıkçası

plazma pen yaptiranlar var midir catlaga iyi gelir mi göğüs bolgemde ve kalcamda catlaklar var acaba hangi plazma peni kullandiniz ise yariyor mu?
Ben yaptırdım 3gün oldu göğüs ve karnıma.bildiğin nokta nokta yanıyor.tek korkum iz kalması eninde sonunda geçecektir ama ne zaman bakalım.ama ciddi anlamda sıkılaşma oluyor,o kırışık görüntü yok,toparlanma var

X