plexr yaptırdım çok pişmanım

ben de olmayı düşünüyordum ama şu anda vazgeçtim😯

Demiş ama 2018 yılında aşağıdaki konuyu açmış.

Ve gidip beni sorguluyor !

merhaba kızlar, iki hafta önce üst göz kapağı ameliyatı oldum. gözlerimde düşüklük yoktu aslında. derimde hafif bir gevşeme vardı. daha genç daha diri görünmek adına ameliyat oldum. doktorum operasyon öncesi bir gözümde daha fazla cilt olduğunu o yüzden ondan daha fazla doku alacağını söyledi. simetri konusunda takıntım olmasına rağmen güvendim ve tamam dedim. bantlarım açılınca bir dikişin diğerinden daha aşağıda durduğunu fark ettim. doktoruma sorduğumda şimdi şiş olduğunu ,bunun sorun olmayacağını söyledi. iki hafta içinde büyük oranda oturacağını söyledi. ama şimdi az doku alınan gözümde hala fazlalık var bariz şekilde. iki göz arasında uçurum fark yok belki ama milimetrelik bir fark bile beni rahatsız ediyor. ayrıca neden bilmiyorum ama yine az alınan gözümün üstünde diğerine göre hafif bir ağırlık var gibi hissediyorum. aynı durumu yaşayan var mı? lütfen bu durumla ilgili bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.

Demiş ama 2018 yılında aşağıdaki konuyu açmış.

Ve gidip beni sorguluyor !
Olayi tam anlamadim ama goz kapagi estetigi oldugunu hatirliyorum arkadasin. Msjlasmistik o siralar onunla. Fotoda atmisti bana. Simdide plexir yaptirmayi dusunuyomus kotu yorum gorunce vazgecmis . Ne var bunda ben anlamadim🤔

sakin bisey sürmeyin, buz bile tutmamaniz lazim bu Islemden sonra. Plasma pen plexr gibi uygulamalar isiyla uygulandigi icin bir nevi „yakarak“ hasar olusturur cilde. O hasarlari iyilestirmek icin cilt kolajen üretir ve sıklaşır. buz kompresi yapılırsa bu Isı dengesi bozulur ve netice alamazsınız.

krem vb uygulandıgında kabuklar şişer ve baloncuk kabarcıklar oluşur bu hem leke yapar hemde iyileşmeyi geçiktirir. Ben Plasma Pen yaptırdıktan sonra 4 gün saçlarımı yıkamadım gözlerime su bile değmedi. Bence geçecektir biraz araştırdım plexr geç iyileşen bir İşlemmiş ve sonrasında göz kapaklarındaki kızarıklık aylar sonra iyileşiyormuş.
Benim kabuklar iyileşti ama göz kapaklarım hala “yaralı” bu yüzden sadece güneş koruyucu sürüyorum makyaj yapmıyorum. Biraz daha bekleyin kabuklar dökülsün kendiliğinden su değdirmemeye çalışın

bu görüntü sürecin normal bir parçası mı? bana öyle gelmiyor da. çok mutsuzum.
Ben de cold plazma yaptırdim 1 ay oldu.Iyi olmaşı şöyle dursun her yerim leke içinde kaldı. Nazolabiyal bölge ve üst dudak kısmına yaptırdım.Ancak makyaj bile kapatmıyor lekeleri.Hafif bir nazolabiyal çizgilerim vardı.Simdi derim bir çizgi var yerinde.Sonuclarini ve risklerini bilseydik asla yaptırmazdım
Çok pişmanım.Su anda fito ve hamedan kullanıyorum
Bu durumda olan ve iyi gelen bir krem öneriniz var mı

Ben de cold plazma yaptırdim 1 ay oldu.Iyi olmaşı şöyle dursun her yerim leke içinde kaldı. Nazolabiyal bölge ve üst dudak kısmına yaptırdım.Ancak makyaj bile kapatmıyor lekeleri.Hafif bir nazolabiyal çizgilerim vardı.Simdi derim bir çizgi var yerinde.Sonuclarini ve risklerini bilseydik asla yaptırmazdım
Çok pişmanım.Su anda fito ve hamedan kullanıyorum
Bu durumda olan ve iyi gelen bir krem öneriniz var mı
Şems aslanın sitesinden ona ulaşmaya çalışın onun kremleri benim yüzüme iyi geldi güneş lekesi vardı büyük büyük şuan yok denecek kadar azaldı. Denemekte fayda var.

Nilay hanım merhaba,

Cold plazma sonucu nasıl oldu çok merak ediyorum. Sıcak plazma gibi değilmiş diyorlar. Durumunuz nasıl?

X