Pnar Altu...

cok bakımlı cok şık bi bayan fakat dogumdan sonra yaşını cok belli etmeye başladı.. yüzü vücudu şişti... daha önce yinebiraz daha genc gösteriyodu ama dogum onu baya yıpratmıs.. şuanki saç rengiyle biraz kapatmaya calısıyo yaşını ama olmuyo.. eski pınar muhteşemdi...

Estetik ameliyatlar olmadan önceki hali çok kötüydü.Bu resimler bir kaç estetik ameliyat sonrası edindiği görüntüler..

ya bişey dikkatimi çekti göğüsleri silikon galiba çünkü hep büyük taşıyo ama bazı fotolarda mesela bikinili olanda küçük göğüsleri var kaydirigubbakcemile2

Aksine göğüsleri fazla büyüktü de küçülttü esttetik ameliyatla ..

güzel, bakımlı ama nedense
bana hep soğuk gelmiştir bir türlü ısınamadım bu kadına ben en sevimli davranışları bile soğuk ve yapmacık geliyor bana

Bir bulabilsem şu eski fotoğraflarını nette,hemen koyucam valla.Göreceksiniz geçirdiği büyük evrimi..kaydirigubbakcemile3

ben çok severim pınar altuğu bence her haliyle çok güzel ama gerçekten doğum baya yıpratmış gözüküyor. bildiğim kadarıyla öyle çok bi estetiği yok yüzün de sadece burun diye biliyorum

baştan ayağa itici ve kaba geliyo..

beni cezbeden hiiç bir yönü yok ..ne kişilik ne fizik ne güzellik ne oyunculuk herşey ofsayt..

vicudu müthiş kaba ..kilolu demiyorum zayıflasa bile hatları çok kalın..

bayılıyorum bu kadına..her halini beğeniyorum makyajı saçı giyimi.. ne yapsa yakışıyo bence..

nedense kalas gibi geliyor vucudu bana -tatlicadiarzu-
Ama bir o kadar da yüzden sempatik.. ne bileyim ya güzel desen değil çirkin desen değil ortası bişeyy :hulya:

Fiziğini ve tarzını çok beğeniyorum Pınar Altuğ'un hoş ve çekici bir bayan benceopuyorumnanaktan

EN BEGENDIGIM bayanlardan bırı sacı makyajı gıyımı kusamıı herseyıylee 10 NUMARAAAA zemuszemus

Gayet şık ve zarif bir bayan.Ahım şahım bir güzelliği olmasa da çekici bir yanı var..

bncede pek bi güzelligi yok çekiciligde yok ama en güzel hali bnce çocuklar duymasın daki halidi tabi bu bnm fikrim şu an saç rengi yakışmamış ve gıcık duruo

nedense kalas gibi geliyor vucudu bana -tatlicadiarzu-
Ama bir o kadar da yüzden sempatik.. ne bileyim ya güzel desen değil çirkin desen değil ortası bişeyy :hulya:

ay ilk mesajları okuyunca bi ben miyim böyle gören diyodum, içime su serptiniz. hani kabaca "at" diye tabir ederler ya, aynen öyle geliyo bana. uzun boy severim ama bu İRİ bi kadın, başka bi tabirle gemi gibikaydirigubbakcemile3
gençken çok şirindi aslında, yemek programı yapıodu, pınarın yemek zevki gibi bişidi adı, sempatikti...
ama ne önceki dizilerinde ne de şu anki dizilerinde sevebildim bu kadını, aslında dizide oynarken bir şarkısın sen dekine göre daha samimi, sanırım oynayan hali gerçek halinden daha iyi:jeyyar:
ha bi de geçende aile reisini izlerken büyük oğlu rolündeki 16-17 yaşlarındaki çocukla sarıldı, o an yağmur da bunun oğlunu oynuodu vaktinde die tilkiler geçti aklımdan:jeyyar:
çok mu fenayım neCADIARZU

10079_0.jpg

10075_0.jpg

10074_0.jpg

10073_0.jpg

Alıntıdır.

X