Pnar Altu...

Surre

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.179
4
saçıyla makyajıyla kıyafetleriyle tarzıyla her zaman çok beğendiğim bir oyuncu...

0483338_2.jpg

Pınar Altuğ 2 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da doğru. Liseyi St. Benoit Fransız Lisesinde okudu. Lise 2. sınıftayken mankenlik yapmaya başladı. Liseyi bitirdikten sonra 1993 yılında İstanbul üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümüne girdi.

1994 yılında ise ; Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçildiği için işlerin yoğun olması nedeniyle eğitimini yarıda kesmek zorunda kaldı.
1995 yılında ise TV hayatı başladı ilk olarak "çok özel " ile daha

sonrasında bir çok TV programıyla gündemdeydi. Çeşitli programlar da sunuculuk yaptı. 1995-1998 yılları arasında da çeşitli mazagizn programlarında yerini aldı.

1999'da "Pınar'ın Yemek Zevki" adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti. 2000 yılında "Umut Elçioğluyla" evlendi. 2001 yılında hepimizin büyük bir zevkle izlediği "Çocuklar Duymasın" dizinsinde
önemli bir rolde yer aldı ve herkes tarafından sevildi.Asıl şöhreti de bu diziyle yakaladı Ardından "Omuz Omuza" , "Davetsiz Misafir" ve "İlk Aşkım" dizilerinde de rol aldı. 2003 yılında kendi adıyla "Pınar'ın Mutfağından" yemek kitabını çıkarttı. 25 Eylül 2005 tarihinde eşi Umut Elçioğlu ile bazı sorunlardan dolayı ayrıldı. 2004 yılında Türkiye'nin Yıldızları programını sunmaya başladı. 2005-2006 yıllarında ise Türkiye'nin Yıldızları programını sunmaya devam etti.

ıŞte ne yaparsa yapsın sevdıĞım bır hatun..hıÇ yapmacıklık yok soĞuk deĞıl.kasıntı hıÇ deĞıl..ıdolumdur..huyu ne olursa olsun sevıyorum

İŞte ne yaparsa yapsın sevdİĞİm bİr hatun..hİÇ yapmacıklık yok soĞuk deĞİl.kasıntı hİÇ deĞİl..İdolumdur..huyu ne olursa olsun sevİyorum

bencede....
genelde özel hayatını kurcalarlar ama adı üstünde ÖZEL HAYAT
bende çok seviyorum..

Özel hayatını bilmem ama gerçekten çok sempatik biri, ayrıca dizilerde çok profosyonel, fizikte güzel daha ne olsun...
Tabi hasta olunacak bir tip değil ama diğerlerine göre daha doğal...

tarzını çok beğeniyorum... hiç rüküş halini görmedim....sıcak sevecen bi kadın...

Hiç beğenmiyorum
Birde çok kilolu , göz zevkimi bozuyor..
ıtici ..Yaşından çok büyük duruyor..

Doğuma kadar, güzel, alımlı, havalı bir hatundu ama doğumdan sonra çok çirkin geliyor gözüme. Yüzü gözü şiş, gözleri iyice ufalmış neredeyse kaybolmuş. Çirkinleşmiş yav, doğum yaramamış bu hatuna:nazar:

73_47874.jpg

Ya kızlar farkettiniz mi Yağmur Atacan hemen hemen hiç bi fotoda içten gülmüyor. Hele bunda sanki tiksinir gibi bi ifadesi var...

Nerden evlendim bu kadınla der gibi kaydirigubbakcemile3

Ayrıca malesef Pınar Altuğu hiç beğenmiyorum ve oyuncu olarak ta başarılı bulmuyorum. Hep aynı roller, aynı tür diziler. Kendini geliştirsin biraz...

X