Pnrrr19'un Diyet Günlüğü

arkadaşlar bence içeceklere çok dikkat edin.. kola veya gazoz gibi asitli içecekler yerine soda veya sıkma meyva suyu tercih edin.. ya da limonatayı evde yapıp için .. hazır alınanlar hiç masum değil..:KK51:

merhaba pınar ve diğer arkadaşlar bende aranıza katılabilir miyim?:KK69: ben de pınar gibi üniversitenin ilk yıllarında deli gbi şişmanladım:) zaten vücut yapım da kilolu gözükmeye müsait. ama daha önce göbeğim fln hiç yoktu. 60 küsürleri görünce göbek te çıktı. bnm sorunum basen ve bacak bölgem fazla kalın. bölümüm ağır olduğu için sürekli ders çalışmam gerekiyor. ve spor yapmaya vaktim çok az oluyor. birlikte kilo verebilirmiyiz? okul açılana kdr zayıflamak ve insanarı şok etmek istiyorum.:KK9:

merhaba pınar ve diğer arkadaşlar bende aranıza katılabilir miyim?:KK69: ben de pınar gibi üniversitenin ilk yıllarında deli gbi şişmanladım:) zaten vücut yapım da kilolu gözükmeye müsait. ama daha önce göbeğim fln hiç yoktu. 60 küsürleri görünce göbek te çıktı. bnm sorunum basen ve bacak bölgem fazla kalın. bölümüm ağır olduğu için sürekli ders çalışmam gerekiyor. ve spor yapmaya vaktim çok az oluyor. birlikte kilo verebilirmiyiz? okul açılana kdr zayıflamak ve insanarı şok etmek istiyorum.:KK9:

tabiki katılabilirsin burda birbrimize destek oluyoruz.şuanki kilolarımız ve hedef kilolarımız hemen hemen aynı.. bence başarabiliriz.. bu arada bölümün ne :) :KK34:

inş birlikte zayıflayalım burayla birlikte başka topicleri de takip ediyorum zayıflayanlardan feyz almak için:) tıp okuyorum bu sene 3. senem. çok yoğun bi çalışma tempom var. spora fln vakit kalmıyor ama artık kendime biraz dha ilgi göstericem:):KK34:

evet kızlar.. bayram seyran misafir o bu derken biraz kendimi salmamın sonucu açıkçası gelip günlüğe bunları yazasım gelmedi.. motivasyon bi düşüyor bi yükseliyor..

şuan öğle yemeği niyetiyle bi tabak mercimek çorbası ve etiform etimek yedim.her sabah ve akşam elma sirkeli su içiyorum.. arada da limon sıkıyorum bi çay kaşığı bal ve suyla onu içiyorum.arada yaptığım çabuk yağlarım yansın niyetli değil hem sevdiğim bi tat hem faydalı :KK61:

evet kızlar.. bayram seyran misafir o bu derken biraz kendimi salmamın sonucu açıkçası gelip günlüğe bunları yazasım gelmedi.. motivasyon bi düşüyor bi yükseliyor..

şuan öğle yemeği niyetiyle bi tabak mercimek çorbası ve etiform etimek yedim.her sabah ve akşam elma sirkeli su içiyorum.. arada da limon sıkıyorum bi çay kaşığı bal ve suyla onu içiyorum.arada yaptığım çabuk yağlarım yansın niyetli değil hem sevdiğim bi tat hem faydalı :KK61:

merhaba canım topiğin hayırlı olsun yeni gördüm...
daha önceden beraber bir topikteydik galiba ramazanda kilo verelim topiğinde :)
kilo alışlarımız aynı canım bende geçen sene üniversiteyi kazandım yurtta kalıyordum odamdaki kimseyi tanımıyordum yalnız gezmeyi severim normalde ama daha oraları bilmediğim için yurt içinde duruyordum hep e tabi canım sıkılıyordu bende abur cubura vuruyordum kendimi başlarda eve geldim tartıldım kilom aynı aa dedim ne güzel yiyiyorum kilo almıyorum yemeğe devam ettim tabi kaldığım yeri öğrendiğimde burgerciye gittim hep 2 3 günde bir :KK37: e sonra sonuç ortada tabi 78 79 kilo biri olmuştum :KK53:
ramazanda başladım diyete şuan 75 kiloyum:KK8::KK8: hatta aç karnına 74ü bile gördüm:KK8::KK8::KK52: tabi daha çok yolum var 60 inmek istiyorum..
inşallah en kısa sürede herkes istediği kiloya ulaşır:KK8::KK8:

X