POLARİS in bir tüketicinin şikayeti üzerine yazılmış cevabı ...

ogluma polarıs sandelet aldım 40 mılyona ve 3 ay zordayandı markaya aldanmayın derım ben

Ben resmi kaydettim ondan sora zoom yapıp okudum mektubu,mektup gayet basit işte ayakkabı şöle kullanılmalı falan yazıo ama adamın cvbı muthiş,bu insanlar haksız yere kazandıkları her bi kuruşun hesabını öbür dünyada öle güzel verecekler ki hiç gocunmuyorum,haksız kazandıkları her bi kuruş haram zıkkım olsun inşallah

kim yazmışsa benimde öcümü almış nefret ettim bu markadan..3 yıl önce 80 ytl verdiğim çizmeler çizme kılığından çıktı iki ayda ki ozamnlar gerçek deriler 70-80 falandı..ben modeline vurulup aldım almaz olaydımda pazardan bişey alsaydım keşke..attım garaja orda duruyolar..daha çok şey yazcam ama değmez adam yazmış zaten:)))))))))) teşekkür ediyorum adama burdan:)heheh

ayy adam çok güzel cevap vermiş bravoo:roflol:
bende polaristen terlik ayakkabı falan alırım bu güne kadar hiç bi sorunyaşamadımm:sm_confused:

Polaris mağdurlarından biride benim vede asla almam vede aldırmam zaten.Aldığım ayakkabılardan birini dahi 1 sene kullanamadım vede kullanamadılar.en fazla 3-4 ay giyildi.malum fiyatları biliyorsunuz az bir para vermiyoruz zehir zıkkım olsun .bende defalarca şikayet etmeme vede satış elemanını şikayet etmeme rağmen hiçbir değişiklik olmadı vede değiştirmediler sadece yapıştırıp gönderdiler yazıklar olsun.satarken can ciğer güler yüz tatlı dil şikayet söz konusu olunca düşman ötesi şahıs haline geliyoruz.

Bu yazı yeni üye olduğum haliyle yeni gördüm. Polarise bende şikayet iletileri gönderdim ama hiç umurlarında değil. arayıp ukala ukala konuşuyorlar. Polarise o kadar verdiğimiz para çöpe gitti. ınanın aldık ama bir gün bile giyemedik.

X