Polen Kullananlar Var mı?

arkadaşlar, kesinlikle güvenilir bir marka alın, hatta arıcılıkla falan uğraşan tanıdıklarınız varsa onlara sorun, kilo almaya etkisi var, ayrıca bağışıklığı artırıyor, çok faydalı bir besin, balla karıştırıp yiyin etkisi daha iyi çıkar.

white1903 teşekkür ederim bugün sordum o markanın karışımını.25 lira dedi bikaç yere daha sorup öyle alıcam belki daha uyguna bulurum.tekrar teşekkürler.

nillss merhaba bu aktardan aldığınız ürünün markasını rica etsem bana da atabilir misiniz. Bir arkadaşımın çok ihtiyacı var sahte üründe almak istemiyor. özelden atarsanız çok sevinirim..

bu başlığı açtığımı unutmuşum şimdi gördüm baya cevap yazan arkadaşlar olmuş teşekkürler..arkadaşlar ben 55 kiloyum 168 boyum.normal kiloda olduğumu düşünüyorum ama bazen zayıf olduğumu söyleyenler olunca sinirim bozuluyo yaa bu kiloya gelene kadar ne çektim :) çoğu kişi polenin işe yaradığını söylüyo bakalım bende yarın bi sorayım aktara .

Kızlar annem geçen sene kardeşim ve bana 2 kutu polen almıştı.Kardeşim gider gelir yerdi bense aklıma geldiği zaman yerdim işte.Kardeşiminki bitince bu sefer benimkine dadandı ve benim kutuyuda bitirdi.Geçen sene benden kısa olan kardeşim şuan bana 5-6 cm fark attı boshayallersmile:teselli:

ben de gittim aldım bugün aktardan. ama sadece polen değil..Polen de vardı gramla satılıyordu.Kilosu 60 tl. Önce polen alcaktım ama sonra arı sütü+polen+bal karışımı vardı onu aldım..Yarın sabah başlayacağım. Umarım faydasını görürüm :Saruboceq:

Arkadaşlar bu tarz ürünleri eczaneden alın lütfen aktarlardakilere güvenmeyin eczaneyle aktar arasında fiyat farkı var evet eczane biraz daha pahalı satıyor olabilir ama aktardan daha güvenli ayrıca aldığınız poleni eczanedekiyle karşılaştırın renk tat farkını göreceksiniz.

Arkadaşlar bu tarz ürünleri eczaneden alın lütfen aktarlardakilere güvenmeyin eczaneyle aktar arasında fiyat farkı var evet eczane biraz daha pahalı satıyor olabilir ama aktardan daha güvenli ayrıca aldığınız poleni eczanedekiyle karşılaştırın renk tat farkını göreceksiniz.

neden eczane peki? aktar daha bilgili değil midir bu konuda. eczanedeki ithal olabili katkılı olabilir bilmediğimden soruyorum yanlış anlama :/

ben de gittim aldım bugün aktardan. ama sadece polen değil..Polen de vardı gramla satılıyordu.Kilosu 60 tl. Önce polen alcaktım ama sonra arı sütü+polen+bal karışımı vardı onu aldım..Yarın sabah başlayacağım. Umarım faydasını görürüm :Saruboceq:

İçiyor musun tatlım poleni? Nasıl bir gelişme var mı? bilmiyorumkismile

aldığım 100 gr poleni bile biteremedim iştaha bakın..sanki iştahım dahada kapandı kızlar 1kilo verdim ya polendenmi havalardanmı bilemiyorum.

aldığım 100 gr poleni bile biteremedim iştaha bakın..sanki iştahım dahada kapandı kızlar 1kilo verdim ya polendenmi havalardanmı bilemiyorum.

slm bende 1 haftadır poleni balla karıştırıp sabah kahvaltıdan önce 1 tatlı kaşıgı yiyordum.
bugün 6 gün oldu başlayalı 600 gr aldım.:icecream:
bende bugün polen kilo aldırıyormu diye nette biraz araştırdım.
KİLO ALMAK için sabah kahvaltıda 1 tatlı kaşıgı ve akşam yemeginden sonra 1 tatlı kaşıgı yemek gerekiyormuş.
YANİ şunu demek istiyorum yanlış kullanmaktan kilo vermiş olamazmısın?
gerçi ben polen kutusunun üzerindekine göre kullandım işe yaradı.
ama hala kilo aldıgıma inanamıyorum gelip gidip tartılıyorum inşallah kilolarımın devamı gelir.
kaydirigubbakcemile

bende bugun polen bal pekmez karışımı olan powervital aldım 15 ytl ye
inşallah kilo alırım kilo almıştım praktenle ama verdim şimdi sıkıntı stresten
arkadaşlar kullandıkça yazarım size faydalarını olumunekankayizsmile

aktarlarda satılan harnup balını deneyebilirsiniz. yemeklerden önce 1 tatlı kaşığı yiyorsunuz. içine ierseniz 1çay kaşığı POLEN karıştırabilirsiiz. mükemmel iştah açıo ve kilo aldırıyor.

yazın bi hastalığa yakalandım ve ne yesem hatta hastalığın son safalarında yiyecek görsem afedersiniz kusuyordum.gitmediğim doktor kalmadı.tabi bu süre zarfında 47 kilodan 40 kiloya düştüm.çünkü 1 lokma yemek süremiyordum ağzıma.bunun üzerine özel bir doktora gittik a.z ye incelendim kan tahlilleri herşey ve hiçbirşey çıkmadı bütün değerler normal.ve bebek gibi beslenmeye başladım ekmeği ıslatıp yediriyorlardı düşünün artık.

mide bulantılarım son bulunca polen ve harnup pekmezi yemeye başladım.ve şu anda 52 kiloyum boyum 1.65.iştahım açıldı bulantıdan eser kalmadı ve çok zindeyim.poleni tavsiye ederim.dolabımı yeniledim tamamen çünkü hiç bir pantolonum artık olmuyor.

tüm arkadaşlarıma allah kolaylık versin.

arkadaşım rica etsem o karışımın markasını bana yazar mısın özelden mesaj atmak istedim ama 50 mesaj atmadığım için özel mesaj yollayamıyorum

slm kızlar.. ben polen, arı sütü, bal hem karışımlarını hemde ayrı ayrı kullandım ama gram fayda etmedi, pr.. ilaç kullandım onunla 6-7 kiloya yakın kilo aldım 2 ayda hemde sonra bıraktım o ilacı, 1-2 kilo gitti ama şimdi yine 4 kilo kadar alsam çok ii olcak:)

Polen her derde deva arkadaşlar.Eşim ek iş olarak arıcılıkta yapıyor.Polenin en büyük özelliği hücre yenileyiciliği,eşimin söylediğine göre 81 hastalığa şifaymış.Kendimi yorgun hissettiğim zaman yatmadan önce bir su bardağına bir tatlı kaşığı polen katıp içiyorum sabah uyandığımda o kadar dinç hissediyorum ki,mükemmel iştah açıyor,çocuklarıma kullanıyorum kolay kolay hasta olmazlar.Şiddetle tavsiye ederim :))

kızlar moral bozmak gibi olmasın ama bende daha önce polen kullandım hatta küçüklüğümden beri nerdeyse kullanmadığım bişe kalmadı balık yağları vitaminler bitkisel karışımlar ama bi faydasını göremedim hatta polen daha çok iştahımı kapatıyordu tadı çok kötü geldi bana boyum yaklaşık 1 76 fln kilom da 50 lerdeydi şimdi 57 kilo oldum yaz boyunca 7 kilo aldım bana sorarsanız psikolojık diyorum çünkü bütün yaz çalıştım staj yaptım ve mecburiyetten 3 öğün yemek yedim :KK70::KK70: baktım ki kilo almışım senelerdir uğraştım olmadı ama kafama takmadığım zaman kilo aldım :KK70::KK70:

X