Polen Kullananlar Var mı?

arkadaşlar, kesinlikle güvenilir bir marka alın, hatta arıcılıkla falan uğraşan tanıdıklarınız varsa onlara sorun, kilo almaya etkisi var, ayrıca bağışıklığı artırıyor, çok faydalı bir besin, balla karıştırıp yiyin etkisi daha iyi çıkar.

bnde kullanmak istyorum markyı banada yazarmsnz

arkadaşlar, kesinlikle güvenilir bir marka alın, hatta arıcılıkla falan uğraşan tanıdıklarınız varsa onlara sorun, kilo almaya etkisi var, ayrıca bağışıklığı artırıyor, çok faydalı bir besin, balla karıştırıp yiyin etkisi daha iyi çıkar.

bnde kullanmak istyorum markyı banada yazarmsnz

ben arı poleni kullanmaya yeni başladım annem almış ye ye diyip beynimi yiyince bende her sabah işe gitmeden önce bir çay kaşığı atıyorum ağzıma böle küçük tanecikli sarımtırak bişey gerçi arının hangi çiçekten polen aldığına bağlıymış rengi değişebiliyormuş. şimdi kilo almak için kullanılıyor dendiği için korktum açıkcası çok zayıf değilim aşırı kilom da yok ama internetten baktığımda zayıflamadada yardımcıymış metobolizmayi çalıştırıp zinde tutugundan her akşam spor yapıyorum kısa kısa süreli inşallah kilo almam ya :KK43: :KK61:

X