Polikistik over olanlar bakabilir mi?

Canim benim surecim cok cok uzundu bizim tup bebege basladigimizda bahceci umut prof. Dr cem celik tedavi ucreti 17.500 dü. Bak tup bebek transferi dahil. Ilaclari kendimiz aldik disardan bi miktarda ona odedik..
Ben son transferimi ağustosun 4ünde oldum cok şükür tuttu onun icinde dondurulmus embriyo kullanildi ve sadece transfer ucreti 30 bin ödedik. Su an tup bebek fiyatlari 50den falan basliyo ama yilbasindan sonra cok cok zam gelicek diye soyleniyor sana tavsiyem hic bekleme direkt anlas istedigin bi klinikle..
Bende bahçeci diyarbakır ile başlayacam burda sadece bu var iyi olarak

Olurmu ben agustosta transfer oldum ben oldukdan sonra bi zam geldimi eylulde bi arkadasim oldu o zamanda zam geldi bahceciye surekli geliyo zam piyasadan en cok etkilenen klinik ciddi diyorum
Valla canım herşey olabilir ben geçen hafta aradım 50 bin dediler bana ocakta zam gelecek dedi bide kadın

Ya kızlar polikistik over hastasıyım hormon Kilo sorunu asla yok insülin direnci yok.Sperm testimiz rahim filmi temiz.1.5 yıldır evliyim 2 kez gebe kaldım ama pıhtılaşmadan dolayı düştüler sonra öğrendik tabi.Hiç korunmadım 1.5 yıldır.ya benim merak ettiğim norml insalar istediği zaman gebe kalıyorken bizm neden her ay femara kullanıpher ay 2 yumurta oluşmasına rağmen neden ama neden döllenme olmaz?en azından biri döllenme ya.neden doktorlar bişey demiyor
Benim doktorum da tüp bebek yapa bilirsin sadece normal yoldan gebe kalamazsın demişti polikistik över sendromu var kilo sorunu var insülin direnci de var. Doktor değiştirdim yeni doktorum gerçekten çok iyi di çatlatma iğnesi kullandı iğneden 14 gün sonra hamile olduğumu öğrendim.. Yumurta gelişimi varsa sizde bu yolu deneyin isterseniz. Birde pıhtılaşma olmamasi için gebeligimin başından beri tam hatırlamıyorum hafta bir sanırım kan sulandırıcı iğne vermişti. Gebelik öncesinden de folik asit kullanmamı istemişti.

Benim doktorum da tüp bebek yapa bilirsin sadece normal yoldan gebe kalamazsın demişti polikistik över sendromu var kilo sorunu var insülin direnci de var. Doktor değiştirdim yeni doktorum gerçekten çok iyi di çatlatma iğnesi kullandı iğneden 14 gün sonra hamile olduğumu öğrendim.. Yumurta gelişimi varsa sizde bu yolu deneyin isterseniz. Birde pıhtılaşma olmamasi için gebeligimin başından beri tam hatırlamıyorum hafta bir sanırım kan sulandırıcı iğne vermişti. Gebelik öncesinden de folik asit kullanmamı istemişti.
Canım bende ne Kilo ne hormon ne insülin kaldım 2 kez gebe ama düştü artık edemşyorum

Kan sulandırıcı iğne aldım canım hazır bekliyor

Ya kızlar polikistik over hastasıyım hormon Kilo sorunu asla yok insülin direnci yok.Sperm testimiz rahim filmi temiz.1.5 yıldır evliyim 2 kez gebe kaldım ama pıhtılaşmadan dolayı düştüler sonra öğrendik tabi.Hiç korunmadım 1.5 yıldır.ya benim merak ettiğim norml insalar istediği zaman gebe kalıyorken bizm neden her ay femara kullanıpher ay 2 yumurta oluşmasına rağmen neden ama neden döllenme olmaz?en azından biri döllenme ya.neden doktorlar bişey demiyor

Kan sulandırıcı iğne aldım canım hazır
İYİ düşün iyi olsun rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🤗

Canım ümidini kesme. Bende pcos var. Eşimde de sperm düşüklüğü ve hareket azlığı. 13 aydır bi kere bile hamile kalamamıştım. Taki 4 gün önce pozitif görene kadar🥹. Ama son bi kaç aydır çok takviye aldık her ikimizde. Eşime keçi boynuzu kaynatıp içiriyordum. Bal polen karışımı hergün yiyordu. Bende son ay sabah akşam aç karnına soğan suyu içtim. Tam 15 gün. Ve mucizemiz buldu biz. Çok şükür. Ama daha keseyi göremedik tabi çok erken öğrendim. Pes etmeyin. Geleceği günü biliyor🌸🤲🏻

Merhaba,ben de pkoluyum. Bilmiyorum alternatif tıp ne kadar ilginiz çeker ama annem pkolu olduğumu öğrendiğimizden beri hep Hayıt Sirkesi ve Hayıt suyu kullandırdı bana gelmeyen reglim de geldi hormanlarım da düzeldi yani ben hamilelik konusunda deneyim sahibi değilim ama bunu kullanıp bu problemi çözen de çok kisi duydum. Sevgiler :)

Merhaba,ben de pkoluyum. Bilmiyorum alternatif tıp ne kadar ilginiz çeker ama annem pkolu olduğumu öğrendiğimizden beri hep Hayıt Sirkesi ve Hayıt suyu kullandırdı bana gelmeyen reglim de geldi hormanlarım da düzeldi yani ben hamilelik konusunda deneyim sahibi değilim ama bunu kullanıp bu problemi çözen de çok kisi duydum. Sevgiler :)
Kullandım canım.Herleye el attım

Merhaba hayıt sirkesini nasıl kullanıyorsunuz acaba bendede var ama tadi ve kokusu asiri midemi bulandiriyor bir turlu icemiyorum

X