Polikistik Over Olup Klomen Fayda Etmeyince İğne Tedavisi Görenler

İnşallah benim de kolay geçer canım. Ve tüpler açıktır. Tıkalıysa açılır. Evet dr.umla detaylı konuştum, işleme gelmeden 1 saat önce 2 ağrı kesici almanı öneriyorum dedi. Rabbim bunda da yardımcım olsun, sonuç temiz çıksın inşallah.

Merhabalar, bende sizin gibiyim ne yazik ki... Yaklasik 10 aydır cocuk istiyoruz. Bende de yumurtlama bozukluğu var 2 kez klomen ve 1 kez femara tedavisi gördüm ancak hic bir şekilde büyümedi yumurtalar. Doktorum igne tedavisine başlayacağız dedi. Şu an ne durumdasınız öğrenebilir miyim acaba? Tedaviye başladınız mı?

Merhaba soruyu bana sormadınız ama yazıp umut olmak istedim.Bende ilk tedavide klomenle başladım ve olmadi aksine bana kist yaptı bir sürü.2 ay doğum kontrol ilacı kullandım kistler eridi sonra gonal f verdi bana doktor.5 gün kullandım gittim baktı yeterli değil 2 gun daha yap gel dedi gittim catlatma iğnesi yaptırdı.3 gün ilişki önerdi.Gonal f ile hamile kaldım ben.Suan 7 haftalik hamileyim kanamam var yatıyorum ama geçecek inslalah.Bende de pko var.Buda olmazsa tüp bebek düşünüyordum gerek kalmadı elhamdulillahumudunuzu kaybetmeyin rabbim gönlünüze göre versin

Allah razı olsun. Bu güzel, umut dolu mesajınız için çok teşekkür ederim. Rabbim evladınızı sag salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Cok zor bir süreç sabahtandır ağlıyorum, mesajınız bana umut oldu. Çok teşekkur ederim

Ağlamayın sakin olun rabbim bu günlerinde aratmasın.Ben klomeni kullanıp kist olunca direk iğneye geçti doktor.Sizede fayda eder insalalh hatta 2 gün daha yap istediğim gibi değil diyince hayallrim yıkıldı çok agladim umudum da yoktu açıkçası.Süreç inanılmaz zor ve yıpratıcı anlıyorum sizi.Umudunuzu kaybetmeyin allahım kucaginizi boş koymasın

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah. Haklısınız sanırım sabırlı olmam gerekli. Süreç o kadar zor ki kimseye de anlatamıyor insan, anlatılsa anlaşılır mı orası da mechul! Aminnn.. Güzel dilekleriniz icin çok çok teşekkür ederim

Başkası için yazmışsınız ama ben okudum ve biraz daha umutlandım Bende pcosluyum. İki kere femara ile yumurta uyarımı yapılıp aşılama oldum. İlkinde yumurta çatlamadı kist oldu. 2.sinde ise tutmadı. 3. Aşılama için bu sefer Gonal f diye iğne ile yumurta uyarımı yapıldı. 1 yumurta gelişti ve aşılamamı oldum. İnş benim de bu son olur

Ben de pko var ilaçsız adet göremiyorum femara ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım

Amin inslalah rabbim gönlünüze göre versin inşallah

Merhaba brnde 2 aydır klomen kullanıyorum ılk kullandıgım ay 16 mm olmustu bu ay 13 mm dedı ılıskı gunlerı verdı bende beklıyorum test yapmak ıcın adet olursam yapmıcam zaten test bence suanlık ıyı buyumus daha sonrakı kontrollerde dahada buyumus olur ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…