Polikistik over olup soğan suyu ve progestan kullananlar var mı

melike156

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
505
355
Kızlar ben daha öncede konular açtım. Pkoluyum malum.. bebiş istiyoruz. Doktor progestan verdi 6 ay bekle dedi.. ama zaten aylarca bekliyorum...

Ben dün soğan suyuna başladım. İnşallah şifa vesilesi olur. Aynı zamanda progestan ve folic asit kullanıyorum. Böyle kullanan ya da kullanmış kişiler varsa deneyimlerini paylaşabilir misinizz..

Kızlar ben daha öncede konular açtım. Pkoluyum malum.. bebiş istiyoruz. Doktor progestan verdi 6 ay bekle dedi.. ama zaten aylarca bekliyorum...

Ben dün soğan suyuna başladım. İnşallah şifa vesilesi olur. Aynı zamanda progestan ve folic asit kullanıyorum. Böyle kullanan ya da kullanmış kişiler varsa deneyimlerini paylaşabilir misinizz..
tam olarak nasil yapiliyo anlatabilr misin ya bugun adetmn ilk gunu kacinci gunu baslamaliym.kac gun icicem

nasil kullandinz acaba ya hangi gun baslaniyo
adetin bittikten 2 gün snra başlayabilirsin,bir orta boy soganın dış kabugunu soyup 4 e bölüyorsun 1.5 bardak kaynatılmış klorsuz su ile agzı kapalı bir şekilde 5 dakika daha kaynatıyorsun,sabah akşam taze olarak tüketmelisin 15 gün boyunca düzenli bir şekilde ,sogutmadan agzını yakmayacak sıcaklıkta içmelisin,mor yada beyaz sogan olmayacak,dışı sarı olanından,ilk bir kaç gün tadı kötü gelicek ama alışıyorsun :KK48: şifa olsun inş :KK66:

adetin bittikten 2 gün snra başlayabilirsin,bir orta boy soganın dış kabugunu soyup 4 e bölüyorsun 1.5 bardak kaynatılmış klorsuz su ile agzı kapalı bir şekilde 5 dakika daha kaynatıyorsun,sabah akşam taze olarak tüketmelisin 15 gün boyunca düzenli bir şekilde ,sogutmadan agzını yakmayacak sıcaklıkta içmelisin,mor yada beyaz sogan olmayacak,dışı sarı olanından,ilk bir kaç gün tadı kötü gelicek ama alışıyorsun :KK48: şifa olsun inş :KK66:
sagol canim tadi kotu bi kez icmeyi denedim icemedim.ne zaman baslayacgnda bilmiydm.ama icicem artk mecburen

Ben adetim bitti ertesi gün başladım yani dün başladım.. bebişin hayırlı olsun senin adına çokk sevindim darısı bana insallah

evet canım uyguladıgım ay adet oldum normal zamanımda,sonraki ay tam 2.küre başlayacaktım ki 17 günde oldum ondan snra olmadım zaten :KK66: inş en kısa sürede sizlerede versin Allah.
Canım kusura bakma anlamadım çok oldum ama yani 17 derken.sen soğana adetten iki gün sonra başladın.15 gün uyguladın sonra adet oldun dimi canım

Canım kusura bakma anlamadım çok oldum ama yani 17 derken.sen soğana adetten iki gün sonra başladın.15 gün uyguladın sonra adet oldun dimi canım
adetim bitti agustosun sonu gibi küre başladım 15 gün boyunca kürü uyguladım eylül ayında normal döngümde adetimi oldum,2.adetim erken geldi demek istedim :KK66: yani 17 günde oldum

Şimdi anladım canım.. benimde bugün soğanda 3. Günüm olacak. Çok heyecanlıyım şu günler geçsin istiyorum.. inşallah bende yavrumu kucağıma alırım.. bir hamile olsam sanki dünyalar benim olacakmış gibi geliyor.. çok büyük bişey olur benim için bi mucize

günaydın kızlar konuyu görünce bende yazmak istedim, bende bi ay soğan kürü yaptım düzenli bi şekilde sabah akşam içtim aynı ay içinde eşimede keçi boynuzu kürü uyguladım ve ertesi ay hamileydim sonrası hüsranla bitti o ayrı ama gerçekten faydalı olduğunu düşünüorum hala uğraşıyorum bebek için umarım tez zamanda o mutlu haberleri alırız..

X