Polikistik overle hamile kalan varmı kızlar ❤️

Nesrinkk71

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2021
33
5
21
Merhaba kızlar ben polikistik overliyim inofolic combi kullanıyorum 2 senelik evliyim tavsiyeleriniz varmı ben şunu kullandım gebe kaldım gibi yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba kızlar ben polikistik overliyim inofolic combi kullanıyorum 2 senelik evliyim tavsiyeleriniz varmı ben şunu kullandım gebe kaldım gibi yardımcı olursanız çok sevinirim
ben hamile kaldım 4 buçuk sene sonra iyi bir doktorla tabi ben hiç regl görmüyor um allahın mucizesi nasip eti 5 haftalık hamileyim çok bekledim igne tedavileriyle bide eşim vitamin kulandı doktorumun çok destegi oldu sadedece folixasitle olab bişey degil he olada bilir ama az bir ihtimalle

Ogluma 4 ay doktor tavsiyesi ile dogum kontrol hapı kullandım ki Yumurtlama düzene girsin öyle hamile kalmıştım şimdi 1 yaşında kaza ile 2.ye hamile kaldım bende polikistik over var bazı aylar hiç adet olmuyordum hatta bu son hamilelikte de 3 ay önce regl oldum sonra olmadım 1 aylık hamileyim aradaki ay regl de yumurtlama da yok

ben hamile kaldım 4 buçuk sene sonra iyi bir doktorla tabi ben hiç regl görmüyor um allahın mucizesi nasip eti 5 haftalık hamileyim çok bekledim igne tedavileriyle bide eşim vitamin kulandı doktorumun çok destegi oldu sadedece folixasitle olab bişey degil he olada bilir ama az bir ihtimalle
Eşiniz hangi vitamini kullandı bizde aşılama yaptırcaz ileri hareketli sayısı düşük çıktı sizdede böyle bi problem mi vardı

Ogluma 4 ay doktor tavsiyesi ile dogum kontrol hapı kullandım ki Yumurtlama düzene girsin öyle hamile kalmıştım şimdi 1 yaşında kaza ile 2.ye hamile kaldım bende polikistik over var bazı aylar hiç adet olmuyordum hatta bu son hamilelikte de 3 ay önce regl oldum sonra olmadım 1 aylık hamileyim aradaki ay regl de yumurtlama da yok
Allah bağışlasın canım hsg çektirdim tüplerim açık çıktı insülin direnci var bide benim polikistik overle birlikte inofolic kullanıyorum sadece 1 senedir bu ilacı kullanıyorum başka ilaç vermediler

Allah bağışlasın canım hsg çektirdim tüplerim açık çıktı insülin direnci var bide benim polikistik overle birlikte inofolic kullanıyorum sadece 1 senedir bu ilacı kullanıyorum başka ilaç vermediler
1 sene uzun bi süre başka bişey verilmesi gerek ınofolic bildiğim kadarıyla folik asit pkolu kişilerde yumurta kalitesine yardımcı oluyo eşimin tedavisi bitene kadar bende kullanıcam aynısını eşinizde test verdi mi

İnfolik combi iyidir pkoda onu kullanın insülin direnci oluyor genelde onun içinde ilaç verdimi kilo problemide olur bundan dolayı, çokmu kilon

Fazla kilon varsa önce onu ver kilo verirsen adetlerin düzene girer ve yumurtlaman daha kolay ve kaliteli olur sonrasında zaten gebe kalırsın ama önce kilo ve iyi bir kadın dogumcu bulman nerede yaşıyorsun eğer Gaziantep de yaşıyorsan kendi doktorumu önerebilirim

Pko da kilo çok önemli ben 15 kilo verdim 3 kere hamile kaldım bir kız bir oğlan çocuğum var birde düştüğüm var..bir arkadaşımda pko oda 3 kere hamile kaldı

Ben düzenli regl görüp hiç hamile kalmayan pkoluyum☹️ Herşeyim normal hiç bir sıkıntım yok ama yumurtalıklar polikistikover görünümünde 1yılı aşkındır düzenli ilişkiye rağmen olmuyor aşılama yapıldı olmadı eşimde sorun yok bende kilo yok neden olmuyor anlamış değilim

X