Polikistik overle hamile kalan varmı kızlar ❤️

Fazla kilon varsa önce onu ver kilo verirsen adetlerin düzene girer ve yumurtlaman daha kolay ve kaliteli olur sonrasında zaten gebe kalırsın ama önce kilo ve iyi bir kadın dogumcu bulman nerede yaşıyorsun eğer Gaziantep de yaşıyorsan kendi doktorumu önerebilirim
Merhaba cevabınız için çok teşekkür ederim her ay düzenli adet oluyorum kilo vermeye çalışıyorum ama çok zor insülin direnci de var bende Kırıkkalede yaşıyorum özel doktora gidiyorum canım

Merhaba cevabınız için çok teşekkür ederim her ay düzenli adet oluyorum kilo vermeye çalışıyorum ama çok zor insülin direnci de var bende Kırıkkalede yaşıyorum özel doktora gidiyorum canım
İşin zormuş hem polikistik overle hem insülin direnciyle uğraşmak zor benimde insülin direncim var mahvediyor beni ben bu aralar zeytin yaprağı çayı içiyorum dene bir istersen tatlı isteğini azaltiyorr

Merhaba kızlar ben polikistik overliyim inofolic combi kullanıyorum 2 senelik evliyim tavsiyeleriniz varmı ben şunu kullandım gebe kaldım gibi yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba ben ilk adetimi 16 yaşında gördüm sonra hiç adet göremedim şiddetli PCOs tanısı konuldu ilaç kullanamadan adet olamazdım çocuğum olmaz diye düşünürdüm hep ama öyle olmadı evlendim femara ile tedaviye başladık ve ben hamile kaldım

X