Polikistik overle hamile kald─▒m ­čÖĆtedavi s├╝recim ­čŹÇ

bir kelebegin gocu

28.11.2020 ÔŁú
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 ┼×ubat 2019
152
230
Merhaba arkada┼člar tavsiye olarak ilk tedaviye ba┼člamadan ├Ânce mutlaka rahim filmi ├žekilin sonra ba┼člay─▒n..
Merhabalar, do─čru diyorsunuz ben de istedim ├Ânceki dr'lar─▒mdan fakat gerek g├Ârm├╝yoruz ┼čuan dediler. (├ľzelde olmas─▒na ra─čmen talebimle ├žekmediler.) ┼×uan ki dr'um ise klomen ve i─čne sonras─▒ 'yumurta geli┼čiyor, ├žatl─▒yor ancak gebelik olmuyorsa' mutkala ├Âncelikle hsg ├žekece─čiz dedi. Bende a┼č─▒lama ve di─čer a┼čamalara ihtiya├ž duyulur ise ilk i┼č hsg ├žektirece─čim. ├çok te┼čekk├╝rler.

Ruyanurrr

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Ocak 2021
42
14
22
bende de ak─▒nt─▒ yok 5 g├╝n ge├žti, kramp da yok. bel agr─▒s─▒ var az─▒c─▒k. dr embriyonun tutunmas─▒ i├žin progesteron fitil verdi onu kullan─▒yorum. ben de g├╝n say─▒yorum; 14. g├╝n olsa da test yapsam :)
Aynen g├╝n ge├žmiyor can─▒m ya benim art─▒k a─čr─▒m ├žok ├žok hafif kendimi dinlersem oluyor sanki o da sol kas─▒─č─▒mda o kadar ba┼čka hi├žbi┼čey yok bug├╝n 7.g├╝n . Bana doktor ondan vermedi sadece glifor kullan─▒yorum ins├╝lin direnci oldu─ču i├žin ama yumurtayada faydas─▒ varm─▒┼č galiba bide bir ay ├Ânce folik asit vermi┼čti oda 2g├╝n ├Ânce bitti

Nm88326

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Kas─▒m 2020
924
1.295
Aynen g├╝n ge├žmiyor can─▒m ya benim art─▒k a─čr─▒m ├žok ├žok hafif kendimi dinlersem oluyor sanki o da sol kas─▒─č─▒mda o kadar ba┼čka hi├žbi┼čey yok bug├╝n 7.g├╝n . Bana doktor ondan vermedi sadece glifor kullan─▒yorum ins├╝lin direnci oldu─ču i├žin ama yumurtayada faydas─▒ varm─▒┼č galiba bide bir ay ├Ânce folik asit vermi┼čti oda 2g├╝n ├Ânce bitti
Folik asit halen kullan─▒yorum ben. 1. faz olarak. hamile olduktan sonra da 2. faz folik asit varm─▒┼č, san─▒r─▒m devam ederim :)

Ckale

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 May─▒s 2020
152
48
27
Merhabalar, do─čru diyorsunuz ben de istedim ├Ânceki dr'lar─▒mdan fakat gerek g├Ârm├╝yoruz ┼čuan dediler. (├ľzelde olmas─▒na ra─čmen talebimle ├žekmediler.) ┼×uan ki dr'um ise klomen ve i─čne sonras─▒ 'yumurta geli┼čiyor, ├žatl─▒yor ancak gebelik olmuyorsa' mutkala ├Âncelikle hsg ├žekece─čiz dedi. Bende a┼č─▒lama ve di─čer a┼čamalara ihtiya├ž duyulur ise ilk i┼č hsg ├žektirece─čim. ├çok te┼čekk├╝rler.
┼×├Âyle s├Âyliyim ├Ârn. benim ba┼čta bilmedi─čim i├žin dedi─činizi s├Âyle doktor 3 ├žatlama i─čnesi oldum olmad─▒ sonras─▒nda ├žekildim ge├žen ay sa─č t├╝p├╝m 5 ├žekimde a├ž─▒ld─▒ doktor belki solda t─▒jal─▒yd─▒ ilk uygulamada a├ž─▒lm─▒┼č olabilir dedi yani onca hormon y├╝klemesi bo┼ču bo┼čuna olmu┼čum i┼čin para k─▒sm─▒da ayr─▒ bi durum malesef biraz ticaret gibi yapm─▒┼člar bunu ben ├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum 3 ay senden muayene paras─▒n─▒ al─▒yorlar sonra Bi Hsg paras─▒...

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.122
3.661
25
Merhaba, ├žok mutlu oldum ad─▒n─▒za. Ben de ge├žen ay klomen kulland─▒m. (5 g├╝n, g├╝nde 1 adet). Ancak yumurtalar─▒m geli┼čmedi. Reglimin 12. G├╝n├╝ 12 mm ve 8 mm de kald─▒lar. Dr tedaviyi o ay yan─▒t vermedi─čim i├žin sonland─▒rd─▒. ┼×imdi yeni reglimi bekliyorum. 2. G├╝n├╝ i─čne tedavisine ba┼člayaca─č─▒z. ├çok heyecanl─▒ ve umutluyum. Siz ve bir ka├ž arkada┼č daha var klomen ile b├╝y├╝meyip i─čne ile geli┼čip hamile kalan. Dualar─▒n─▒zda bize de yer verin. Hepimizin g├Ânl├╝ne g├Âre versin. ­ččÖĆ­čĆŻ­čÖĆ­čĆŻ

Merhaba can─▒m ­čą░ hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah , evet klomene bazen yan─▒t vermeyebiliyoruz i─čne daha iyi bizler i├žin .. dualarimdasiniz sizlerde bana edin nolur ÔŁĄ´ŞĆ Allah yard─▒mc─▒m─▒z olsun in┼čallah hepimizin, kimseyi evlat ac─▒s─▒yla evlat hasretiyle sinamasin in┼čallah ­čą░­čĄ▓

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 20-06-2021

Hamileli─čimin 25. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 110 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz do─čumundan sonra ya┼čam─▒ i├žin ├Ânemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebe─činizin a─čz─▒ ve dudaklar─▒ art─▒k daha duyarl─▒. E─čer bebe─činizin eli a─čz─▒na yak─▒n bir pozisyona gelirse hemen ba┼čparma─č─▒n─▒ veya di─čer parmaklar─▒n─▒ emmeye ba┼čl─▒yor. Bug├╝nlerde y├╝ksek bir ses oldu─čunda bebe─činizin z─▒plad─▒─č─▒n─▒ hissedebilirsiniz. Bebe─činizin g├Âzleri geli┼čimini bug├╝n yar─▒n tamamlayacak ve bebe─činizin g├Âzleri a├ž─▒lacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.122
3.661
25

Bebe─činiz do─čumundan sonra ya┼čam─▒ i├žin ├Ânemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebe─činizin a─čz─▒ ve dudaklar─▒ art─▒k daha duyarl─▒. E─čer bebe─činizin eli a─čz─▒na yak─▒n bir pozisyona gelirse hemen ba┼čparma─č─▒n─▒ veya di─čer parmaklar─▒n─▒ emmeye ba┼čl─▒yor. Bug├╝nlerde y├╝ksek bir ses oldu─čunda bebe─činizin z─▒plad─▒─č─▒n─▒ hissedebilirsiniz. Bebe─činizin g├Âzleri geli┼čimini bug├╝n yar─▒n tamamlayacak ve bebe─činizin g├Âzleri a├ž─▒lacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.122
3.661
25

bir kelebegin gocu

28.11.2020 ÔŁú
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 ┼×ubat 2019
152
230
┼×├Âyle s├Âyliyim ├Ârn. benim ba┼čta bilmedi─čim i├žin dedi─činizi s├Âyle doktor 3 ├žatlama i─čnesi oldum olmad─▒ sonras─▒nda ├žekildim ge├žen ay sa─č t├╝p├╝m 5 ├žekimde a├ž─▒ld─▒ doktor belki solda t─▒jal─▒yd─▒ ilk uygulamada a├ž─▒lm─▒┼č olabilir dedi yani onca hormon y├╝klemesi bo┼ču bo┼čuna olmu┼čum i┼čin para k─▒sm─▒da ayr─▒ bi durum malesef biraz ticaret gibi yapm─▒┼člar bunu ben ├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum 3 ay senden muayene paras─▒n─▒ al─▒yorlar sonra Bi Hsg paras─▒...
Evet evet do─čru diyorsunuz, en ba┼čta ├žektirmek en iyisi. En az─▒ndan onca ila├ž-i─čne kullan─▒rken t├╝p├╝n├╝n a├ž─▒kl─▒─č─▒n─▒ bilerek rahat ediyrsun. Benim de akl─▒mda hsg ├žekimi. ─░─čneden yan─▒t alamad─▒─č─▒m─▒zda ilk i┼čimiz hsg ├žekimi olacak, sonra a┼č─▒lama ya da di─čer s├╝re├ž ne ├Âng├Âr├╝l├╝rse ona ge├žilir. Ger├žekten ├žok s─▒k─▒nt─▒l─▒ bir s├╝re├ž, maddi manevi. Ama ┼č├╝k├╝rler olsun, rahim temiz, yumurta var, sperm var, teknoloji var diyelim. Kalan─▒ allah─▒n takdiri, nasibimizde varsa gelecek in┼čallah. Hepimizin eme─či yerini bulsun in┼čallah.

bir kelebegin gocu

28.11.2020 ÔŁú
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 ┼×ubat 2019
152
230
Merhaba can─▒m ­čą░ hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah , evet klomene bazen yan─▒t vermeyebiliyoruz i─čne daha iyi bizler i├žin .. dualarimdasiniz sizlerde bana edin nolur ÔŁĄ´ŞĆ Allah yard─▒mc─▒m─▒z olsun in┼čallah hepimizin, kimseyi evlat ac─▒s─▒yla evlat hasretiyle sinamasin in┼čallah ­čą░­čĄ▓
Y├╝rekten, g├Ân├╝lden amin. Duam hepimizle. Her ┼čey g├╝zel olacak.

Minicikpandam

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Aral─▒k 2019
2.122
3.661
25

Portakalli cikolat

Elbet birg├╝n ­čĺź
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Kas─▒m 2019
2.599
5.298
25
Merhaba can─▒m hay─▒rl─▒s─▒ olsun in┼čallah sende mucizene kavu┼čursun ­čą░ evet seni s─▒k kontrole ├ža─č─▒r─▒p muayne etmesi g├╝zel bi┼čey .. ben doktorumu buluna kadar birazc─▒k y─▒prand─▒m ├žok ┼č├╝k├╝r ki sonunda buldum .. bende insilun direnci olmad─▒─č─▒ halde ben sadece polikistik over var diye glifor kulland─▒m g├╝nde bir kez 1000 mg. Kesinlikle polikistik over olanlar─▒n bu hap─▒ doktora dan─▒┼čarak kullanmas─▒ laz─▒m senin kulland─▒─č─▒nda ayn─▒ ila├ž i┼člevleri ayn─▒ isim farkl─▒ sadece Ôś║´ŞĆ hay─▒rl─▒ haberlerini bekliyorum bana da haber ver mutlaka ­čą░ sizlere dua ediyorum her gece Rabbim bu duyguyu ya┼čamak isteyen kim varsa hay─▒rl─▒ sa─čl─▒kl─▒ evlatlar nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓ umudunu yitirme benimde ilk yumurta b├╝y├╝mesinde ve ilk ├žatlatma i─čnesinde hamilelik olu┼čtu ­čž┐­čĄ▓ dar─▒s─▒ ba┼č─▒na in┼čallah
Can─▒m haber ver demi┼čtin, ben d├╝n gece i─čneden 7 g├╝n sonra yani regli oldum ­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čÖä