polikistikover olup kendiliginden hamile kaldim...

Selam bayanlar bende de pko varmış ve yumurta tembelliği adet düzensizliğim var doktor bu kistler iyileşmez doğuştan oluşan bişiy tedavisi yok dedi 3 ay ilaç kullandım adet düzensizliği için ama hala düzene girmedim ve artık bu yüzden ilaç kullanmaktan sıkıldım iyice düzen bozuldu bunun için ne yapmalıyım sizce bizde çocuk istiyoruz artık doktor yumurta tembelliğinden dolayı olmaz olmassa başka bi sorun görünmüyo dedi napıcamı bilmiyorum..

Selam bayanlar bende de pko varmış ve yumurta tembelliği adet düzensizliğim var doktor bu kistler iyileşmez doğuştan oluşan bişiy tedavisi yok dedi 3 ay ilaç kullandım adet düzensizliği için ama hala düzene girmedim ve artık bu yüzden ilaç kullanmaktan sıkıldım iyice düzen bozuldu bunun için ne yapmalıyım sizce bizde çocuk istiyoruz artık doktor yumurta tembelliğinden dolayı olmaz olmassa başka bi sorun görünmüyo dedi napıcamı bilmiyorum..
Canım yumurtlama günlerini takip edebilirsin ovulasyon testleriyle soğan suyu bal çörek otu tarçın kürü yapabilirsin

Canım hayıt suyunu dene istersen bir de şekeri azalt ve kilo ver ben hayıt suyu içtiğim ay 27. Günde adet oldum ilk defa

Canım hayıt suyunu dene istersen bir de şekeri azalt ve kilo ver ben hayıt suyu içtiğim ay 27. Günde adet oldum ilk defa
Yaaa şeker kullanmıyorum zaten çok şükür düşkünlüğüm yok tatlıyada aynen bu aralar rejim yapıyorum 1 ay oldu başlayalı bıgün 36 gün oldu hala adet olmadım hayıt nedir bu arada hiç duymadım birde soğan kürünü nasıl yapmalıyım ??

Canım yumurtlama günlerini takip edebilirsin ovulasyon testleriyle soğan suyu bal çörek otu tarçın kürü yapabilirsin
Düzensiz adet oluyorum yumurtlama günlerinide takip etmekte zorlanıyorum bu durumda anlamıyorum yani soğan suyu pko de iyi geliyomuş çocuk tedavisindede uygulanıyomuş netten araştırdığım kadarıyla şuan başlamalımıyım soğan kürüne ??

Yaaa şeker kullanmıyorum zaten çok şükür düşkünlüğüm yok tatlıyada aynen bu aralar rejim yapıyorum 1 ay oldu başlayalı bıgün 36 gün oldu hala adet olmadım hayıt nedir bu arada hiç duymadım birde soğan kürünü nasıl yapmalıyım ??
Canım ben soğan kurunu denemedim diğer ay ovulasyon testi yapacağım olmazsa soğan suyuna geçeceğim çok iyi geliyor diye duyuyorum herkesten hayıt da hazır suyu satılıyor suyla karıştırıp icmistim ben ama hapı da varmis

Düzensiz adet oluyorum yumurtlama günlerinide takip etmekte zorlanıyorum bu durumda anlamıyorum yani soğan suyu pko de iyi geliyomuş çocuk tedavisindede uygulanıyomuş netten araştırdığım kadarıyla şuan başlamalımıyım soğan kürüne ??
adetin yedinci günü başlayıp sabah akşam 15 gün içiyorsun ılık aç karna

işte düzensi olduğun için internetten ovu testi alabilirsin uygun fiyata her gün yap elbet yakalarsın ben bi keresin de 36. Gün de yakalamıştım
te

İnşllah bizde sağlıkla sıhhatle kucagimiza alabilirz .bende pkoyum iki kere hamile kaldım ama ikiside sonlandı biri kimyasal biri kalbi durdu.tabi bu süreçlerde femarayla hamile kaldım bu ay yine femara denedimkullandım pazar günü adet olmam lazım kasiklarim bel göğüs arısı var adet olcak gibiyim olamam inşllah
Var mi bebis. Ins vardir yaa

İnş olurr moralini hep yüksek tut hiçbizaman aksini düşünme moralde önemli bence
Cnm bn kafya takmiom artk 4 sendr evlym cock yk sali gunu adtn 2. Gunu olcak tabi olursam . Hsg cekilcm Pkoym tarlusl kullniom kimi bu ilaci kullanirken de hamile kaliyomus. Hayrlisi olsn ne dym

Cnm ayni durmdayz. Ama sana tavsiym doktorunu muhakkak degstirmelisin . Bnde sogan kurune basladm gecn ay ins ii gelir yaninda tarlusal kullaniyorm hsg cekilcm ondan sonrada dogru tedavyi doktorm verecktr

Soğan suyu kullanmışsınız kızlar peki adetinizi düzenledi mi ? Ben çok düzenli bi şekilde yaptım 15 gün. Ama gene gecikti.. 2 3 ayda bir oluyorum normalde de. Fayda etmedi sanırım bana gene beklicem 2 3 ay

Soğan suyu kullanmışsınız kızlar peki adetinizi düzenledi mi ? Ben çok düzenli bi şekilde yaptım 15 gün. Ama gene gecikti.. 2 3 ayda bir oluyorum normalde de. Fayda etmedi sanırım bana gene beklicem 2 3 ay
Tatlm bnde yeni basldm sogn kurune ama 2 3 boynca uygulanmasi gerekmis

X