Kına Gecesi polis evinde kına yardımcı olur musunuz kızlar

pearl8487

Allah ım sana şükür :)
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
594
27
merhaba kızlar
benim 3 şubat ta yani bu pazar izmir polis evinde düğünüm olacak inşallah.
size sormak istediğim şey şu. ben düğünün son yarım saat veya 45 dakikasında kına yakılsın istiyorum. gelinliğimi çıkarıp bindallımı giyeyim, kına töreni yapılsın istiyorum.
polis evinde evlenenler, polis eş ve kızları acaba bu polis evinde yasak mıdır? bir kira bedeli karşısında 2 farklı tören yapılabilir mi? ya da mumlarda dumandan ötürü izin verilmeyebilir mi? bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

merhaba kızlar
benim 3 şubat ta yani bu pazar izmir polis evinde düğünüm olacak inşallah.
size sormak istediğim şey şu. ben düğünün son yarım saat veya 45 dakikasında kına yakılsın istiyorum. gelinliğimi çıkarıp bindallımı giyeyim, kına töreni yapılsın istiyorum.
polis evinde evlenenler, polis eş ve kızları acaba bu polis evinde yasak mıdır? bir kira bedeli karşısında 2 farklı tören yapılabilir mi? ya da mumlarda dumandan ötürü izin verilmeyebilir mi? bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim :)

Cnm merhaba benim yakın arkadaşım izmir değil de başka bir polis evinde düğün yaptı. Önce gelinlik giydi sonra gelinliği çıkarıp çıka elbisesini giyd, ve bildiğin yüksek yüksek tepelere ev kurmasın eşliğinde kınasını yaktık:21::21: Hiçde problem olmuyor yalnız önerebileceğim şey kıyafetini nerde değişeceğin, sen yokken hangi müziklerin çalacağı, Kimin düğün yerinde yönlendireceği bunlara dikkat et çünkü biz değiştirecek yer bulamadık (önceden onu ayarlamadığı için) çok sıkıntı yaşadık o ara herkes gelinin kınalığını giymesi ile meşgul olduüu için (kameradan izlediğimiz kadarıyla) insanlar çok sıkılmış, o sıra orkestra çalmamış... Yani bize süre kısa gelmişti ama misafirler çok sıkılmış:)

Yani kına 2.tören sayılmaz çünkü size verilen süre içerisinde istediğin gibi kullanırsın mekanı istersen 3 kes değiştirirsin kime ne değil mi:KK52:

Bu arada hayırlı uğurlu olsun cnm allah tamamına erdirsin:KK16:

shadow beğenmişsin tatlım sağol :) hiç fikrin var mı ne dersin :KK66:

Öyle cnm yani yazdım ama ekleyeyim:) Sen gidip önceden nerde değiştirebilirsin bak ona o ara ailen gelmesin seninle yani kuzen,n ya da arkadaşların gelsin ama ailen salonda misafirlerle ilgilensin biz cümbürcemaat gelinin kına kıyafetini giyecek yer aradık misafirler ve sahne başı boş kalmış:) Bide herşeyini ayarla önceden ki o an insan strs oluyor kınayı kim yoğuracak sen giyinmeye gittiğinde o işler hallolmuş olsun geldiğinde bide kınayı beklemeyesin diye:) Tecrübeyle sabittir:KK1:

çok teşekkür ederim canım ya içimi çok rahatlattın :) izmir deki polis evinde gelin odası geniş orda üstümü rahat değiştirebilirim. diğer tavsiyelerin çok faydalı oldu muhakkak dikkat edeceğim. ben 2 kişi götüreyim yanımda anne babalar misafirlerle ilgilensin salon boş kalmasın :KK66: çok sağol canım yardımın için :)

X