porselen fondoten hakkında

tubabu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
77
0
kızlar benim eltim galiba porselen fonndoten kullNIO. ARAMIZ yok. soramıyorum da ona. cildi acayip deliklidir. ama makyaj yapınca inanılmaz oluo. acaba ne marka ya da nasıl bir fondoten kullanıo:KK49:

Kapatıcılığı yüksek olan fondöten kullanıyordur,Estee Lauder,Mac,Max Factor ve daha biiirçok marka olabilir bu yüzden bu bilinemiyecek bir konu

bende max factor kullanıyorum ama onun ki gibi değil porselen makyaj gibi. birde yüzü bembeyaz oluo.

gerçekten cok güzel bir ürün porselen fondeten ben kullanmıyorum ama kullanmak isterim cildi pürüzsüz yapıyor gerçekten böyle bişey olduğunu da yeni fark ettim :KK1:

Merhaba, kızlar, bende estee lauder kullanmak istiyorum ama tam olarak hangisinden memnunsunuz? Onun çeşitleri varmış. Estee Lauder double wear make up to go. Estee Lauder double wear stay light in place. Estee Lauder double wear BB. Var da var. Hangisi porselen gibi duruyor acaba. Bilgilendirirseniz sevinirim

Dermacol make up cover diye bir fondoten var manyak bir sey bende daha once cok marka kullandim bunun gibisibyok porcelen bebek gibi yapiyor yuzu cok yuksek kapaticiligi kesinlikle oneririm suda felanda cikmiyor kalici ben 210 no aldim tam oldu rengi kumralim sarisin..sahtesi cik yalniz piasada dikkat efin .ben orjinal resmi sayfadindan aldim
Renkte felanda arayip yarfimci oluyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulursanız bana da haber verin, tenim hortlak beyazı. Ne sürsem koyu kalıyor bıktım. :KK12:

bu dermacolun 208 numarasi var cnm acik birvton baya bana rengi attilar acik geldi beyaz rus rengi gibi ben o yuzdrn 210 aldim ama sen cok aciksan olur herhalde bu siteden almistim bir bak istersen

kızlar benim eltim galiba porselen fonndoten kullNIO. ARAMIZ yok. soramıyorum da ona. cildi acayip deliklidir. ama makyaj yapınca inanılmaz oluo. acaba ne marka ya da nasıl bir fondoten kullanıo:KK49:
Kroyolan supra color ve new well in porselen fondotenleri ile porselen makyaj elde edebilirsiniz

X