Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Arkadaşım ben de bu maskeyi duyup uygulayanlardanım...Ama bana iyi gelmedi cildim tariş oldu, kırmızılıklar oluştu.:1no2:Galiba her cilt tipine uygun değil.benneyaptımkiBir de göz altları için mayalı tarif vardı o da göz altımı kıpkırmız yaptı-tatlicadiarzu-Diyeceğim o ki herkeste aynı etkiyi göstermeyebiliyor.ben artık mayalı tariflere yanaşamıyorum:1no2:

katılıyorum bende de :KK50:

ben de şimdi yaptım ve yıkadım yüzümüü.Benim cildim karma.Biraz kızarıklık oldu yanaklarımda evet ama yumuşaklığına lafım yok.Bir dahakine daha az bekletirsem sorun olmaz sanırım :)

şuan itibariyle maske benimde yüzümde kurudu yapışıp kalıyor akmıyor, cildim aşırı derecede gerilmedi patetes maskesi daha çok germişti, bende kırışıklıklaara ve sarkmalara önlem olsun diye yapıcam memnun kalırsam tabi, bu tarif suna dumankayanın ve o cilt sarkması ve sıkılaşması için öneriyor bunu ve hiç bir yan etkisi yoktur diyor, cildi hassas olanlar dikkat etsin tabiki ama bend öle kızarıklık falan yapımıycak gibi

Selam kızlar

ben de az önce bu maskeyi denemiş bulunmaktayım. evde yaş maya yoktu kuru maya ile yaptım. cildim resmen parlıyorr su anda evet cok yaniyor ve hafif hafif kızarmalar oldu ama annem güzellik uzmanıdır ona sordum kan dolaşımı hızlandıgı için ilk zamanlarda kızarmalar olur yaotıkça cilt alışır dedi. ve eger cildiniz hassas bir ciltse sakın hergün uygulamayın maskeyi haftada bir uygulayın. :KK54:

su miktarını ne kadar kattın? ben de hsonu yaptım çorba gibi sulu oldu sürerken çok zorlandım, malum maya hemen eriyor :) macun kıvamında mı olacak?

yanaklarımda, boynumda çıkmayan sivilce çıkar oldu anlamıyorum neden.. yorumları okudum umarım bu maske benmde işime yarar :/

ben de dun gece yaptım maskeyi ama sanirim sutu biraz fazla katmısım surerken zorlandım. birkac denemeden sonra yorumlarımı yazarım

ayy paylasımı yapan arkadasa cook tesekkur ederım valla bıraz once uuyguladım maskeyı ben de cok hafıf goz cevremde kızarıklık yaptı ama krem surdum gecer onlar bırazdan zaten su aralar hep kızarık etrafı kuruluktan ama onun dısında yuzum sankı fondoten surmus gıbı super bır ton aldı :21:

göz çevrenize neden sürüyorsunuz kızlar, yapmayın, orası maskesiz kalsın :) göz çevresi hassas bölge, boşverin oraya maske sürmeyin.

bu maske uygulamada gerçekten cildi çok geriyor ve sonrasında matlaştırıyor : )

ben kil maskesi yapmaya başladım haftada iki kez yapıyorum

bunu da yapsam bi zararı olur mu acaba ikisi aynı anda :44::44:

maskeden çok memnundum hemen kurutmuştu sivilcemi.. karışımı ertesi günde sürerim die beklettim sürdüm yıkadıktan sonra yüzüm kıpkırmızı ve yanıyo şu an :KK43:( umarım çabuk geçer sakında sizde benm gibi yapmayın :KK43:((

bugün tv'de bir cilt doktoru da yaş mayayı önerdi...zaman zaman yapıyorum,ciltteki ışıltı farkediyor hemen..kil maskesini de yapıyorum bazen..düzenli hale getirsem şunları artık:KK4:

bizde dün aldık yaş maya,denemek istiyorum forum baya memnun. yapayım sınucu yazarım. içindekiler kızmına baktımda anlamadım bi madde var bide su. inşallah o anlamadıgım madde zararlı degildir. be oldgunu bilemedim cunku :26:

internetten bunu buldum, işe yarayacak gibi duruyor. 3. gün oldu, sivilcelerim kurudu :)

1 çorba kaşığı maya u 1 çorba kaşığı süt
[FONT=&quot]maya ile sütü karıştırıp yüzünüzü kapatacak şekilde yayın, 20 dakika bekletin. Maya sertleşeceği için önce ıslak bir havluyla kompres yapıp yumuşatın. Maskeyi çıkartın. Önce sıcak, sonra soğuk suyla yıkayın. Bunu göz etrafı dahil tüm yüzünüze uygulayın.[/FONT]

tesekürler canım bu dabah doktorum prog dada söylediler çok iyi mişşşş

X