Gelin Makyajı Porselen makyaj mı normal makyaj mı?

son bişey daha yukarıdaki resimlerin tamamı kryolan markanın makyaj ürünleriyle yapılmış ve doğru uygulandığında aynen böyle durur photoshop falan değil yanii.kamera ve fotoğraflarda aynen bu görüntüyü yakalıyorsunuz yıkamadığınızda 3 gün kullanılabilir ama cilde zarar verebilir waterproof ürünlerle temizliği yapılır sevgiyle kalın evlenecek arkadaşlara mutluluklar

verdiğin bilgiler için tşk ler canım .. bende düğünüme Porselen Makyaj düşünüyorum ama profesyonel olarak neresi yapar bilmiyorum araşıtırıcam bir yerle görüştüm daha malzemesini sordum S.. ile başlayan bişey dedi ama unuttum dükkandan çıkınca :uhm: güzel yapabilirlermi bilmiyorum inşallah senin dediğin gibi Kryolan marka kullanan iyi bir kuaför bulablirim :Saruboceq:

özel bir davette veya gecede uygulanacaksa elbette porselen makyaj. genel olarak porselen makyaj ağır ve kabuk gibi görünür düşüncesiyle peka kabul görmüyor hanımlar arasında. ben prof. makyaj eğitimi aldım ve farkı o zaman çok daha iyi anladım. normal makyajda akma ve bozulma saatlerle beraber görülebiliyor. porselen makyaj kesinlikle daha sabit şeffaf görünümle uygulanabiliyor.

sözümde porselen makyaj yaptırdım çok maliyetli olmuştu ama gece sonunda yüzümde kalıp gibi duruyordu sözümdeki makyajımı nişanlım ailem begenmedi. nişanımda başka bir makyöze yaptırdım porselen makyaj nişanlımda dahil herkes hayran kalmıştı makyajıma... evet akmıyor yüzünde sabit duruyor ama makyözünü iyi seç porselen makyaj yapma adına iğrenç makyaj yapan ''makyözler'' var...

Kesinlikle porselen makyaj.Özellikle prpfesyonel bir yere yaptırırsan hiç sıkıntı yaşamazsın.Okadar opüşme oynama terlemeye rağmen ruj bile tazelemedim düğün bitip eve döndüğümde hala kuaförden ilk çıkmış haliyle duruyordu makyajım.

canım porselen makyaj kesinlikle. ama yaptırdığın yere ve malzemelerine dikkat et. her porselen makyaj kaliteli değildir. porselen makyaj istiyorsan biraz fiatlı oluyor ama inan değiyor.

nerde yaptırdığının bilgisini verebilir misin canım eğer reklama giriyorsa özelden yazabilir misin? Çok teşekkürler.

porselen makyaj apayrı bişi. iki gün silmesen çıkmıyor yüzünden.
özellikle kryolan ürünlerle yapan kuaförleri buluyorum işte.
avrupa yakasında buldum bi kaç yer orayla anlaşağım.
biraz pahallı ama napalım vereceğiz. sonuçta bir kez olacak. makyajın akıp maymuna dönmektense o paraya kıymak en akıllıcası.
porselen makyajı bilmeyen arkadaşa atfen söyleyeyim. bu sahne sanatcılarında gördüğün tarzda oluyor.
uzman eller yaparsa gerçekten çok başarılı sonuçlar.
ayrıca makyöze gitmek zor olur diyosunda makyöz senin ayağına gelebiliyor parasını verince.
ben nikah için belki normal makyaj yaptırıp nikah sonrası düğün için porselen yaptırmayı düşünüyorum.
birde bu kryolan ürünleri satan yerler var.
malzemeleri alıp kuaföre yaptırabilirsiniz.
profilo avm karşısında dükkan açılmış bu ürünleri satan.
çok pahalı değil bildiğim kadarıyla.

uzun zaman geçmiş canım ama bnde avrupa yakasında kryolan ürünlerle yapan kuaför arıyorum, tavsiye edebileceğin birileri var mı?

Canım öncelikle hayrlı olsun...

Ben hem nişan,hem kına hem de düğünde porselen makyaj yaptırttım.Gayet doğal duruyor,öyle dediğin gibi bir yapaylık söz konusu değil.Tabii ki bunda makyözün de etkisi var. Makyaj asla akmıyor..Benim nikahım akşamüstüydü,gece hala duruyordu makyaj suratımda akmadan...Kesinlikle porselen makyaj derim ben...Tabii ki tercih senin...
Merhaba arkadaslar, ben porselen makyaj yaptirmayı çok istiyorum cunku yüzüm cok terliyor bazen bozulmasini hic istemem. Ama bazi arkadaslar mimiklerini gosterememekten bahsetti. gercekten öyle mi? Çünkü ben cok gülen bir insanimdir zaten dogal ve guzel gulemedikten sonra hicbir anlami kalmaz benim için

Geç mi kaldım bilmiyorum ama kesinlikle porselen makyaj .bütün gün boyunca ister istemez terleeyeceksin vs porselen abartida olmuyor onu makyajı yapan kişiye belirtir ve gideceğin kuaforu iyi sec canım

Merhaba porselen makyaj dış mekan uygulamalarında ve kalıcılığı sayesinde hem düğününüzde şık bir görünüme sahip olabilmek hem de fotoğraf çekimlerinde kusursuz bir görüntü elde edebilmek için uygulanan bir uygulamadır. Porselen makyaj uygulaması doğru teknikler ve ürünler kullanıldığında; bebek gibi kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dilerseniz isteğinize göre doğal ton ve renkler kullanılarakta porselen makyaj yaptırabilirsiniz. Devamı için https://www.capamakeup.com/porselen-gelin-makyaji/ inceleyebilirsiniz.

X