Yarışma Portakal yatağında fırında Sebzeli ,Soslu Somon ve Buğday salatası(duru buğday sponsorluğunda)

Somonu çok severim ama portakalla bağdaştıramadım.
Yemek konusunda yeniliklere pek açık olmadığımdan olsa gerek :KK48:
Ellerine sağlık canım, yarışmada başarılar.

Bu arada masa örtünün morlusundan bende de var :KK48:

Somonu çok severim ama portakalla bağdaştıramadım.
Yemek konusunda yeniliklere pek açık olmadığımdan olsa gerek :KK48:
Ellerine sağlık canım, yarışmada başarılar.

Bu arada masa örtünün morlusundan bende de var :KK48:
her incelediğim ilginç gelen tarife bende ilk önce öyle bakarım..ama muhakkak denemeliyim bunu der yaparım.. ve sonucuna baktığımda bu insanlar bunları boşuna yapmamış nasıl bir lezzet derim.. somon balığına siz hiç kavrulmuş susam ile sos yapıldığını biliyormuydunuz.. ben incelediğimde nasıl bir lezzeti var acaba diye az kafa patlatmadım ve deneyince o susamın ona verdiği aromanın lezzetine şapka çıkardımm.. ve o yapan şefleri alkışladım.. yemek ve içine katılan baharatlar ve aromalar o yemeği güzelleştiriyormuş onu öğrendim.. :KK49::KK49:
Teşekkür ederim :KK200::KK200:

her incelediğim ilginç gelen tarife bende ilk önce öyle bakarım..ama muhakkak denemeliyim bunu der yaparım.. ve sonucuna baktığımda bu insanlar bunları boşuna yapmamış nasıl bir lezzet derim.. somon balığına siz hiç kavrulmuş susam ile sos yapıldığını biliyormuydunuz.. ben incelediğimde nasıl bir lezzeti var acaba diye az kafa patlatmadım ve deneyince o susamın ona verdiği aromanın lezzetine şapka çıkardımm.. ve o yapan şefleri alkışladım.. yemek ve içine katılan baharatlar ve aromalar o yemeği güzelleştiriyormuş onu öğrendim.. :KK49::KK49:
Teşekkür ederim :KK200::KK200:

Mutlaka öyledir canım.
Sonuçta kötü olsa tutup öyle bir şey yapmazlar.
Mesela ben kendi adıma portakallı kerevize de anlam veremem ama arkadaşım harika olduğunu söylüyor :)

Onu kerevizle birlikte yazmak aklıma geldi de sonraya saklayayım dedim :KK70:
Portakallı ördek de ne cidden :KK70:
Bak şekerim teee bu işteee.. ete öyle bir lezzet veriyorki şaşarsınn..
portakalli+ordek

(ALINTIDIR)

X