poşetle bölgesel zayıflanır mı

sekerl

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
619
26
kızlar ben geçen karnıma krem sürmüştüm tişörtüme batmasın diye buzdolap poşetini karnıma koydum 1 saat sonra boncuk boncuk terlemişim acaba bi incelme bi zayıflama olur mu :SS

Çevrem de bu şekil de zayıflamaya çalışan birçok kişi var , ben de bölgesel olarak zayıflamak için denemek istiyordum senin gibi araştırma yapmak istedim :) Şu yazıyı buldum

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan yorumu:
Vücudu streç naylonlarla sarmak vücutta yağ yakımını sağlamaz sadece vücutta su kaybına neden olur. Streç film kullanımı egzama gelişimine neden olabilir. Bunun yanı sıra, vücuttan su kaybı performansı azaltır. Uzun dönemde başarı ve sağlıklı zayıflamada vücuttan su kaybı değil, yağ kaybı olması istenmektedir.

Çevrem de bu şekil de zayıflamaya çalışan birçok kişi var , ben de bölgesel olarak zayıflamak için denemek istiyordum senin gibi araştırma yapmak istedim :) Şu yazıyı buldum

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan yorumu:
Vücudu streç naylonlarla sarmak vücutta yağ yakımını sağlamaz sadece vücutta su kaybına neden olur. Streç film kullanımı egzama gelişimine neden olabilir. Bunun yanı sıra, vücuttan su kaybı performansı azaltır. Uzun dönemde başarı ve sağlıklı zayıflamada vücuttan su kaybı değil, yağ kaybı olması istenmektedir.

kesinlikle doğru şu yönünden katılıyorum su kaybı sadece 1 kaç gün için zayıfladığımızı görüyoruz,ama biz temelli istiyoruz o yüzden su kaybetmek değilde yağıyı eritmek gerek..bol bol su içelim biz en iyisi:)

Şahsen ben 2 haftadır diyet yapıyorum vücudum iyice gevşedi ( yürürken göbeğim sallanıyor resmen haha ) , bugünde jimnastiğe başlayacağım yağ yakmanın başka yolu yok maalesef :KK5:

Şahsen ben 2 haftadır diyet yapıyorum vücudum iyice gevşedi ( yürürken göbeğim sallanıyor resmen haha ) , bugünde jimnastiğe başlayacağım yağ yakmanın başka yolu yok maalesef :KK5:

tatlım ender saracın 10 hareketi diye yaz google'a sabah akşam o hareketleri yap 3 haftada 2 beden inceliyomuşun ben faydasını gördüm yapan diğer arkadaşlarım da ama şöyle bi sorunum var devamını getiremiyorum 3-4 gün yapabiliyorum sadece :KK43:( yapsam 21 günde çok iyi olacak aslında,bide sana şunu söyleyeyim asla yürüyüş yapma yağları yakmak istiyosan önce diyet+jimnastik yap benim fitnees hocam söylemişti çünkü yürüyüş yağları kasa ceviriyormuş e bizim amacımızda yağları yakmak alakasız yani :)))

Teşekkürler canım , bakayım şu 10 hareket neymiş 2 hafta da 3,5 kilo verdim ben çok kararlıyım diyete ve spora devam :KK70:

X