Bebek Beslenmesi Powerpump ile süt artıran var mı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Emirim19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2019
165
81
31
Merhaba arkadaslar bir kac gundur stresli gunler gecirdim ve sutum inanilmaz azaldi stres uzuntu aglamak ve tabiki bunlara bagli yememe ve icmeme nedeniyle hic ama hic sutum yok 2 ay oldu tam dogum yapali normalde sutum var ama bu nedenlerle goguslerim tamamen bosaldi sanki hic emzirmiyomus gibi emzirirken sizlamada olmuyor powerpump yontemini duydum bu sekilde sutunu artiran var mi

Bahsettiginiz yontemi bilmiyorum.

Ben lacmix kapsul, solgar brewest years, bestlak damla kullandim. Muhtesem etkileri yok ancak yine de baya faydasi oldu.

Bahsettiginiz yontemi bilmiyorum.

Ben lacmix kapsul, solgar brewest years, bestlak damla kullandim. Muhtesem etkileri yok ancak yine de baya faydasi oldu.
Solgar ve bestlak almak istiyorum ama fiyatlari cok uçuk eczanelerde var mi solgar

Solgar ve bestlak almak istiyorum ama fiyatlari cok uçuk eczanelerde var mi solgar
Evet var. Web de 250 kusurken ben eczaneden 157 tl ye aldim. Baska bir eczaneden 235 e aldim. Eczane eczane fiyat degisiyor mu yoksa zam mi geldi bilmiyorum yalniz sormakta fayda var

X