Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Benim iki gün var hiçbir belirtim yok sadece göğüslerin şişti ve ara ara acıyor normalde adetim yaklaştıkça akıntım olurdu o da yok.. Hayırdır inşallah

Canım bende bundan muzdaribim. Dün normal gebelik testiyle yapmıştım silik çıkmıştı. Bu sabah predictorle yaptım bişey çıkmadı. Çok canım sıkkın. Bata 2 günum var

Ya kızlar bat pazar benimde az kaldı test yapmıcam söz verdim kendime dün bayaa bi yordum kendimi bugün çok fena halsiz bitkin uykuluyum sol kasıkta birkaç gündür ağrı var hafif asıl sormak istediğim alttan bıçak saplanır gibi acı oldu ayağa kalktığımda bugün birkaç kez nedendir başka bi nedeni varmıdırki

Ben de yapmıcam söz verdim kendime bana da oluyor bir kaç gündür o batmalar inşallah hamişizdir

canim betan baya iyi yukselmis bence keseyi de gorursun biran once insallah kalp atisini da duyarsin:)
Evet yksek çıktı geçen haftaya göre ama işte ne bilim hep kuşku bakalım bu c.tesi gel dedi doktor keseyi görelim dedi ama ne bilim korkuyorum boş gebelik dış gebelik vs aklıma geldikçe=(

Merhaba bayanlar Bata 6 gun kala test yapsam belli olur mu arkadaslar elimde birtanede laboquick erken gebelik testi var :/ bide 6 gun kala ne gbi belirtileriniz olmustu rica etsem paylasrmisiniz

Merhaba bayanlar Bata 6 gun kala test yapsam belli olur mu arkadaslar elimde birtanede laboquick erken gebelik testi var :/ bide 6 gun kala ne gbi belirtileriniz olmustu rica etsem paylasrmisiniz
Ben kendimden örnek vereyim o zaman geç yumurtlama olduu sanırım ilişkiden 12 gün sonra kanda beta 26 çıktı

Arkadaslar bugun adet gunum geçeli 7 gun oldu 3 gun gectiginde cuma gunu kan tahlili yaptirmisdim 0.1 cikmisdi. Hala hasta olmayinca bugun tekrar kan baktirdim <5 bu sekilde bisey cikmissnedemek bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…