Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Tesekkur ederim canim..peki kandan once idrar testi yapmismydin hic bide belirti yasamsmiydin
Evet canım Beat dan 1 gün önce yapmıştım çoook silik çıkmıştı hemde 2 tane yaptım yanlış mi die ikiside aynı ciKıt so ra her geçen gün koyulasti resmi de yüklkim dedim ama beceremedik ya

Ilk resim bardan 4,5 gün sonra falan 2.resim de 1,sinden 1 hafta sonra
Masallah Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim :) benimde batima 6 gun var idrar testi yaptim dayanamadm ve negatif cikti kasik agrim ve surekli uyuklama halim var umitlenmistim bende bu ay ama bilmiyorum yine kist flan mi var acaba cnku ovulasyon testim koyilasmaya basladi (

Inşallah bakalim bende boş gebelikten korkuyorum bu c.tesi doktor keseyi görmek için çağırdı baya bi panik yaptım yani.benimde normal yumurtlama zamanına göre 1 hafta geç yuyumurtlama oldu onu da ovulasyondan fark ettim yani ayın ikisinde adet oldum 19 ve 21 de çalışma oldu şehir dışındaydık çünkü zamanını iyi biliyorum ona raynen gebelik var suan

Icini ferah tut canim insallah hayrli haberler alirsin sende diosun gec ovulasyon diye gec dollenme cok duydum ben sknti olmaz Allah n izniyle....buarada canm Sence ben erken mi yaptim yaa bat gunune kadar degisebilir mi sence bugunu saymasak 5 gun kalio

Bence değişebilir canım çünkü benimkide beklenen gunlerdeydi pozitif çıktığında hemde çok silikti zar zor gözüküyordu ertesi günü de kanda 25 cikti

Arkadaşlar birde hiç ama hiç belirti aramaya gerek yok bende sol kasiktaki çekme gibi bIr ağrı vardı birde sonrasında ki hala da devam ediyor adet olacakmisim gibi ağrı var ve çok acikiyorum başka da hicbisi yok

Arkadaşlar birde hiç ama hiç belirti aramaya gerek yok bende sol kasiktaki çekme gibi bIr ağrı vardı birde sonrasında ki hala da devam ediyor adet olacakmisim gibi ağrı var ve çok acikiyorum başka da hicbisi yok

Canim degerin ne kadar. Kacken kese gorunuyor acaba

Canim degerin ne kadar. Kacken kese gorunuyor acaba
Canım değer geçen C.resmi 25 di iki gun önceki c.tesi 840 cikti önümüzdeki c.tesi gidicem ışte sanırım o zaman gözükür kese bi problem yok ise sahet tabi
Ben de korkuyorum bos gebelik dis gebelik.. okudukca insanin akli bulaniyor
sorma sorma catlicam yani c.tesmiye kadar anası geçecek zaman bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…