Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kızlar hepinizin hem cumanız hemde kandiliniz mübarek olsun ben iki ay önce mirana spirali çıkarttım Allah in izni ile haddimiz olmayarak ve hak etmediğimiz halde dördüncü bir çocuk istedik insanların doğurmaya korktuğu günlerde peygamberimizin ümmetinde ümmet olacak vatanına milletine dinine bağlı bir evlat daha yetiştirmek istedik.geçen ay sadece erken gebelik testlerinde görülen bir hormon artışım oldu.ve her geçen gün artması gerekirken sürekli sabit kaldı.hatta burdan paylasmıştım arkadaşlar tebrik bile ettiler.fakat gün geçmesine rağmen çizgi hiç koyulaşmadı ve normal idrar testlerinde de hiç gözükmedi neyse uzattım sonra 37. Gün adet gördüm tabi belki kimyasal gebelik yada mirena hormonlu spiral olduğu için böyle bir sorun yaşadım.bu ay henüz 29. gündeyim iki gün önce test yaptım çok silik zor görünen bir sonuç aldım bu sabah çok şükür daha belirgin ikinci bir sonuç aldım.sizlerlede paylaşmak istedim Allah a ne kadar şükretsem az korunmayı bırakınca hemen hamile kalıyorum sadece bunda bir ay bekledim onda da anladım ki insanlar neler çekiyorlar beklemek bir kadını nasıl yoruyor bugün hepimiz için bol bol dualar edelim inşaallah ve zooor hamile kalanlara bir tavsiyem olacak ben hiç ihtiyaç duymadım ama etrafımda bir kaç kişi 15 20 sene çocuğu olmamış tedavi görmüş insan bunlar arı poleni ile hurmayı ezip macun yapıp hamile kaldılar hatta biri hamile kalınca kalan macunu arkadaşına verdi belki sen de de ise yarar diye o kadında hamile kaldı.unutmayın ki Allah ölümden başka şifasız dert yaratmamıştır.hepinize kucak dolusu sevgi ve dua ile

Eklentiler

• 20150515_094031.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 411
Bu arada çok uzatmışım benim bata 3 gün var tekrar yolluyorum bide bunlar normal test erken değil

Eklentiler

• 1431679521383369358619.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 386
Kızlar adetime 3 gün geçti dün test yaptım negatifti sol kasığım da ćok şiddetli olmamakla beraber sancı var bacağıma ve kalçama vuruyor rahim de ara ara kasılma var göğüsler patlamaya hazır acayip üsüyorum elim ayağım buz son olarak bu ay yumurtlama da az bi akıntı dışında akıntım olmadı ama adetim geçeli beri sürekli ama kıvamsız bir akıntım var sorum şu testte çıkmadı stres gecikmesi olabilir büyük ihtimal şimdi umutlansam mı hamile olabilirmiyimki yoksa napsam bilemedim :)) yani olsa çıkarmıydı ¿¿¿

Dayanamadım kan testi yaptırdım 82 çıktı hcg ... :)
hayırlısı olsun canımm tebrik ederimmm evettt anlat bakalım sebastiyan bu ay neler yaptın ilişki sıklığı, kullandığın bişey var mıydı? belirtilerin var mıydı? adet geçmiş miydi yada kaç gün vardı?? ayyy ne çok soru sordum değil mi? kusura bakma

Bende dün test yaptırdım beklicektim dayanamadım. Adet günüm yada adetten 2 gün önce tam adet tarihimi bilmiyorum 28 yada 30 gün olarak değiştiğinden. Ama değer 32 çıktı. Yarın tekrarlıcam testi ama iki kat artsa bile bıkadar düşük değer sorun olurmu acaba

tebrik ederim canımmm. bence değerin güzel gibi. inşaallaahhh katlanarak artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…