Pozitife inanamıyorum güvenilir mi yardım eder misiniz

Hanımlar gebeyimmmmm koyulaşma takip edip doktora gittim beta da takip ettik ama kalp atışını duymadan tamamdır diyemeyeceğim gibi Allah yardımcımız olsun 😍
Kan verdiniz mi sonuç ne çıktı?
Yok henüz inşallah olmaz. İlk gebeliğimde 7. Haftada falan başlamıştı. Burnuma yerli yersiz yemek kokuları falan geliyo, sık idrara çıkıyorum, bel ağrım var. Onun dışında bir belirtim yok şuan.

Sonuç ne acaba benim testte böyle dün değil ondan önceki gunle dün böyleydi 3-5 dk içinde çıktı hep artimed hassas erken gebelik testi yaptım bu 1. Olarak görünen test bu dünkü 3. Olarak gözüken dünden bir önceki günkü
Sonuç ne çıktı

Hanımlar gebeyimmmmm koyulaşma takip edip doktora gittim beta da takip ettik ama kalp atışını duymadan tamamdır diyemeyeceğim gibi Allah yardımcımız olsun 😍
Gozunaydin çok sevindim. Benimde regl 3 gün gecikti normalde regl döneminde göğüs şişliği ya da ağrı olmaz ama gecikme yaşıyorum hep. Dün akşam göğüs ağrım başladı bugünde sisince şaşırdım dedim test alayım direkt negatif çıktı. Biraz üzüldüm ama hayırlısı ya. Bir kere düşük olunca insan korkuyor

Eklentiler

• IMG_20230424_111147.jpg
    IMG_20230424_111147.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 261
Gozunaydin çok sevindim. Benimde regl 3 gün gecikti normalde regl döneminde göğüs şişliği ya da ağrı olmaz ama gecikme yaşıyorum hep. Dün akşam göğüs ağrım başladı bugünde sisince şaşırdım dedim test alayım direkt negatif çıktı. Biraz üzüldüm ama hayırlısı ya. Bir kere düşük olunca insan korkuyor
Benim de 4gün geçikti perşembe kan testi vericem nasipse idrar testide yaptım varmı acaba

Eklentiler

• IMG_20230424_111147.jpg
    IMG_20230424_111147.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 257
Benim de 4gün geçikti perşembe kan testi vericem nasipse idrar testide yaptım varmı acaba
Tüp bebekte 5. Gün embriyosu transfer edildi bugün 6. Gün test yaptım hafifsilik çıktı. Prodoctor erken gebelik testi ile yaptım çok sevindim ama yanlış çıkarıyor diyorlar sevinemedim

Benimkine de bakar mısınız?

Eklentiler

• 0339835D-1C6C-4778-975E-99CBECCB870B.jpeg
    0339835D-1C6C-4778-975E-99CBECCB870B.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 235
X