Pozitife inanamıyorum güvenilir mi yardım eder misiniz

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-04-28 at 09.26.26.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-28 at 09.26.26.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 333
Ben elendim sanırım pembe akintim geliyor adete çevirir büyük ihtimalle kasık ağrım yok batma var sadece ama belim çok ağrıyor kesin adet olucam bugün günüydü zaten
Bnde
Bekliyorum bugün adet günüm olmazsam yarın kan vericem
bnde kan vermiştim adetime 8 gün kala negatif çoktı ama dünden beri hem bacaklarda hm bel hemde kasıklarda sancım var normalde olmazdı böyle var mı yok mu adetim de pazartesi inşallah sana da bana da nasip olur

Kızlar benimkine de bakar mısınız 2 tane olan testte üstteki dün akşam idrarıyla alttaki sabah idrarıyla. Tek test olan sabah idrarıyla ilk 5 dk yakınlaştırma gölge var gibi

Eklentiler

• IMG_20230430_131954.jpg
    IMG_20230430_131954.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 304
  • IMG_20230430_115333.jpg
    IMG_20230430_115333.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 298
Hanımlar merhaba, ben daha önce kimyasal gebelik geçirdim ve 2 kere erken gebelik testinde yalancı pozitif ile karşılaştım. Çatlamadan sonra da ovulasyonda regle yakın çift çizgi gördüm. Yumurtlamadan beri inanılmaz belirtiler yaşıyorum ilk defa.Şimdi reglime 3 gün var ama prodoctor erken gebelik testi ile laboquick normal kaset gebelik testi yaptım. Erken olan gayet net öteki kaset testte hafif bir çizgi var. Ya güvenmeli miyim? Erken olan neyse de kaset test umutlandrdı beni. Tekrar kanda negatif görüp yıkılmak istemiyorum ama bir yandan da tutunsun diye hemen progesteron başlatır mı doktor diye hemen görünmek istiyorum. Sizce var mı bir şeyler ? Bugün doktora gidip kan testi vereyim mi? Gecikmeyi bekleyeyim mi?
Ben kaset testte boyle bi cizgiyle ogrenmistim gebeligimi regle 2 gun vardi🥰

Bnde

bnde kan vermiştim adetime 8 gün kala negatif çoktı ama dünden beri hem bacaklarda hm bel hemde kasıklarda sancım var normalde olmazdı böyle var mı yok mu adetim de pazartesi inşallah sana da bana da nasip olur
Ben hastalandim kimyasal gebelik yaşadım sanırım çünkü adetliyken bile testlerim silik çizgi çıkardı adetim bitti temizlendim dünden beri pembe akintim var tekrardan ben hamile degilim büyük ihtimalle de inşallah sen hamissindir arkadaşım bu ay tekrar denicem eşimi ikna ettim o normalde cocuk istemiyor erken diye bu ay şansım var dua et benim için 🥰

Ben hastalandim kimyasal gebelik yaşadım sanırım çünkü adetliyken bile testlerim silik çizgi çıkardı adetim bitti temizlendim dünden beri pembe akintim var tekrardan ben hamile degilim büyük ihtimalle de inşallah sen hamissindir arkadaşım bu ay tekrar denicem eşimi ikna ettim o normalde cocuk istemiyor erken diye bu ay şansım var dua et benim için 🥰
İnşallah en koşa zamanda olur bmde dün yine kan verdim 10 çıktı sonuç yükselir inşallah yoksa bnde yine kimyasal olacak bıktık bu kimyasaldan ama Allah büyük

İnşallah yükselir canım bu ay denemeye devam bakalım hayırlısı olsun
Sagolasn canım bizim 3 yıldır olmuyordu 3 kez kimyasal bir kez de 2 aylıkken kalbi durdu aldırmak zorunda kaldm bir yol yine denedik olmadı en sn MFK İlaçlarını da demiyelim dedik o da olmazsa tüp bebek yapacaktık son çare ama ilk aydan gördük faydasını hala adet olmadım bekliyorum degerim saglıklıklı yükselirse tuttu uzun zamandır istiyorsan MFK ilaçlarına bakmanı öneririm

Sagolasn canım bizim 3 yıldır olmuyordu 3 kez kimyasal bir kez de 2 aylıkken kalbi durdu aldırmak zorunda kaldm bir yol yine denedik olmadı en sn MFK İlaçlarını da demiyelim dedik o da olmazsa tüp bebek yapacaktık son çare ama ilk aydan gördük faydasını hala adet olmadım bekliyorum degerim saglıklıklı yükselirse tuttu uzun zamandır istiyorsan MFK ilaçlarına bakmanı öneririm
O ilaç ne için peki benim daha önce çocuğum oldu ama sorun olmadığını düşünüyorum sadece rahim yapisikligi var

Ben daha önce hiç yalancı çizgi falan görmediğim için hemen kan vereyim de içim rahat etsin dedim. İlk gebeliğimde de silik çizgiyle öğrenmiştim. Kanaman, düşük tehliken vs varsa progesteron verir diye biliyorum ben hiç kullanmadığım için o konuda çok bilgim yok açıkçası.

Elinde fazla test varsa akşam yap. Yine silik çizgi çıkarsa sabah kan verirsin🌸
Kızlar banada bakarmısınız adetime 3 gün var ve bütün belirtileri yaşıyorum çok az silik çıktı

Eklentiler

• IMG-20230531-WA0002.jpg
    IMG-20230531-WA0002.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 125
X