Köfteler Pratik , Resimli, En Güzel Köfte Tarifleri

En başarılı bulduğunuz''Köfte Tarifleri''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    491
  • Anket Kapalı .
C A N O C A N O kullanıyor. 🤗Benim yok ama kullanan arkadaşlarım çok memnun🤗

C A N O C A N O askom beni aydinlat litfen❤️ ya internetten yorumlara baktim arada kaldim, kimi pisirmiyor tatsiz gereksiz demis, kimi bayilmis. Guvendigim birilerinden yorum almam lazim
Ben xiamio airfryer aldım. Gayet memnunum canım.
Kızartmaları gayet güzel yapıyor. Tavuk da aynı şekilde mangal tadında yapıyor. 2 katlı olması avantaj. Hem tepsiye diziyorsun, hemde üstüne ızgarası var onu koyup diziyorsun aynı anda hepsi pişiyor.
Karışık kızartma da yapıyorsun. Köfte de gayet iyi oluyor.
Sebze de közlüyorum. Kestane de pişiriyorum. Buzlukta sakladığım poğaça börek olsun 5 dakika da ısıtıyorum tazeden farksız oluyor 😍
Philips e göre büyük değil tabi içine tepsi kek kalıbı sığmaz fakat ona göre küçük bir kap alınabilir. Mufin kalıpları da alınıp yapılabilir 😍

Ben gayet memnunum. 12 bin vermeye hiç gerek yok 🥰

Ben xiamio airfryer aldım. Gayet memnunum canım.
Kızartmaları gayet güzel yapıyor. Tavuk da aynı şekilde mangal tadında yapıyor. 2 katlı olması avantaj. Hem tepsiye diziyorsun, hemde üstüne ızgarası var onu koyup diziyorsun aynı anda hepsi pişiyor.
Karışık kızartma da yapıyorsun. Köfte de gayet iyi oluyor.
Sebze de közlüyorum. Kestane de pişiriyorum. Buzlukta sakladığım poğaça börek olsun 5 dakika da ısıtıyorum tazeden farksız oluyor 😍
Philips e göre büyük değil tabi içine tepsi kek kalıbı sığmaz fakat ona göre küçük bir kap alınabilir. Mufin kalıpları da alınıp yapılabilir 😍

Ben gayet memnunum. 12 bin vermeye hiç gerek yok 🥰
Aa iki katmi varmis icinde gormedim hic, Philips icin butcem yok zaten seçeneklerimde yok kendisi🤣 yorumlarda pişirmiyor lezzetsiz yazmislar ondan korktum ama sen içime su serptin suan❤️

Aa iki katmi varmis icinde gormedim hic, Philips icin butcem yok zaten seçeneklerimde yok kendisi🤣 yorumlarda pişirmiyor lezzetsiz yazmislar ondan korktum ama sen içime su serptin suan❤️
Alakası yok 😂hergün kullanıyorum. Gayet iyi pişiriyor. Evet ızgarası tepsisi var içinde. Ayarları da var tam, yarım. Tek kat çift kat gibi 🥰ona göre ayarlıyorsun. Wifi özelliği de var

X