Predictor early gebelik testim

kendini kaptırıp üzülme diye kötü olasılıkları sıralayıp endişe salıyolar içime.

Beta hcg çarşamba 37.77 çıktı 2 gün sonra 45.42 çıktı
normalde 2 günde 2 kat yükselmeli. 4 gün sonra tekrar yaptır dedi doktor. Ama endişeliyim dış gebelik olabilir mi? Adet günüme 2-3 gün var erken yaptırdığım için mi böyle bilmiyorum :KK43:

Bugün tekrar test yaptırdım 37 den 45 e çıkmış. Normalde 2 katına çıkmalıymış. adetime 2-3 gün var ondan mı acaba yoksa dış gebelik mi :KK43:
salı tekrar yaptıracağım ama çok zaman var gergin bir bekleyiş

canım sonucun ne oldu ?
Biyokimyasal düşük oldu. 3 mayıs ta kanamam oldu. Doktor denemeye devam etmemi söyledi. ovülasyon teti ypmaya başladım adet bittikten 5 gün sonra. 13 ve 15 mayıs ta denedik. 26 mayıs ta erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. 4 gün üst üste teste devam ettim ve gittikçe koyulaştı 2. Çizgi.
29 mayısta kan testi yaptırdım hcg 283 çıktı. Çarşamba tekrar kan verdim 783 çıktı. Cumartesş doktora gideceğim keseyi görmek için. Hemen hamile kalacağımı düşünmemiştim kimyasal gebelikten sonra. her şey yolunda gidecek umarım :))

Biyokimyasal düşük oldu. 3 mayıs ta kanamam oldu. Doktor denemeye devam etmemi söyledi. ovülasyon teti ypmaya başladım adet bittikten 5 gün sonra. 13 ve 15 mayıs ta denedik. 26 mayıs ta erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. 4 gün üst üste teste devam ettim ve gittikçe koyulaştı 2. Çizgi.
29 mayısta kan testi yaptırdım hcg 283 çıktı. Çarşamba tekrar kan verdim 783 çıktı. Cumartesş doktora gideceğim keseyi görmek için. Hemen hamile kalacağımı düşünmemiştim kimyasal gebelikten sonra. her şey yolunda gidecek umarım :))
Ayy harika çok sevindim Allah tamamına erdirsin :)))

X