Predictor, erken gebelik silik cizgi

Evet 4 gün geçti ama ilk 3 dakika icinde görmedim ama ilk 10 dakika icinde gördüm ama acaba testin kendi alttan ciZgisi mi anlamadım beynim bana oyun mu oynuyor yoksa dıye
Evet canım hayalet bir çizgi bende gördüm ama istersen kan ver birde bence benim 23 Eylül bat bekliyorum canim

Merhaba gebemisiniz bende yaptım silik çıktı 8 gün var ama sizin belirtilerinin varmiydi
Benim belirtilerim baris var bütün belirtilerim oluyor yumurtlamanın üstünden 8 gün geçti dayanamadım bugün test yaptım çok silik çıktı zor görünüyor acaba var mıdır sizde bakarmısınız ?

Eklentiler

• FAFA3246-375C-4A9E-8B0F-1CA4D0E83EEB.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 345
  • 7D432B5A-5AE7-4B9D-87BA-3CCAA3AAFC18.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 282
Son düzenleme:
Benim belirtilerim baris var bütün belirtilerim oluyor yumurtlamanın üstünden 8 gün geçti dayanamadım bugün test yaptım çok silik çıktı zor görünüyor acaba var mıdır ?
Canım bende dün yaptım bat 23 Eylül ama gece 1 de yaptım yattım hemen sabah 6 kalktım hayalet çizgi vardı dayanamadım yani anlayacagin gece gece test yaptım bakalım en mantıklısı su anda perşembeye beklemek olacak hadi insAllah hep beraber güzel haberler veririz canım ya

Ben çok derinden çizgiyi görebiliyorum ama dediğim gibi bat günü bekleyelim bakalım canım ya

Ama erken gebelik testi yaptım dha belirgin olurdu sanırım hamile olsam
Yok yok arkadaşım 5 gün kala kan verdi onda çıkmadı son 2 gün kala normal test yaptı onda çıktı gerçi erken gebelik testlerine de sahte diyolar çok okuyorum burada ama bende yaptım çünkü 8 gün kala silik çıktı emin değilim son 3 gün bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…