Prediktör erken gebelik testi böyle olup, pozitif sonuç alan var mı kızlar ..

Sipser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.335
1.057
Kızlar ; adete 5 ya da 6 gün var ..
göğüs ağrım , kasık ağrım var .
Prediktör erken gebelik testi böyle , sizce var mı bi şey ..

Eklentiler

• IMG_3278.jpeg
    IMG_3278.jpeg
    695,6 KB · Görüntüleme: 321
  • IMG_3280.jpeg
    IMG_3280.jpeg
    685,7 KB · Görüntüleme: 337
Kızlar ; adete 5 ya da 6 gün var ..
göğüs ağrım , kasık ağrım var .
Prediktör erken gebelik testi böyle , sizce var mı bi şey ..
Benimde böyle çıktı ama emin olamıyorum test kuruma cikatmiyo diyolar ama umitlenmekte istemiyorum aynı marka test kullanmisiz

Acaba bu bi anlam ifade ediyor mu ben de onu bilemedim , pembe olmadıktan sonra dikkate almamakta lazım sanırım , ne diyelim hayırlısı 🤍ama daha önce bana bunu bile göstermemişti bu marka
Bendede kaç aydır bu markayı kullanıyorum hiç bende böyle görmemiştim belorsizlik çok kötü ya

Benim telin kamerası kırık hiç çekmiyor ama aynı senin testle birebir
Pembe olmadan sanırım bir şey ifade etmiyor bekleyelim, belirtin var mıydı ? Benim yaklaşık 1 haftadır ara ara göğüslerim ağrıyor ve alt karnım…

Pembe olmadan sanırım bir şey ifade etmiyor bekleyelim, belirtin var mıydı ? Benim yaklaşık 1 haftadır ara ara göğüslerim ağrıyor ve alt karnım…
Benim göğüslerim yumurtlama dönemi ağrıdi geçti şuan agrimiyor sadece belim çok kotu ağrıyor felaket birde kasıklarim.ara ara batma tarzında bacağıma vuruyor o ağrı birde çok afedrersin büyük abdeste çıkarken kasıklarima batma tarzında ağrı giriyor bende pembe olmadan pek sonuç ifade etmez diye düşünüyorum ama nolcak bilmiyorum hayırlısı bakalim

Benim göğüslerim yumurtlama dönemi ağrıdi geçti şuan agrimiyor sadece belim çok kotu ağrıyor felaket birde kasıklarim.ara ara batma tarzında bacağıma vuruyor o ağrı birde çok afedrersin büyük abdeste çıkarken kasıklarima batma tarzında ağrı giriyor bende pembe olmadan pek sonuç ifade etmez diye düşünüyorum ama nolcak bilmiyorum hayırlısı bakalim
Benimde aynı vallahi belirtilerin çoğu.. 🤲

3/4 gün kaldı sanırım kaset böyle çıktı ama 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_3508.jpeg
    IMG_3508.jpeg
    363,7 KB · Görüntüleme: 253
Benimde aynı belirtiler bugün yaptım testi böyle bende anlayamadım

Eklentiler

• 1000019824.jpg
    1000019824.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 145
Benimde aynı belirtiler bugün yaptım testi böyle bende anlayamadım
Canım senin ki var gözükür bende regl 1 gün kala test yaptım benim de böyle çıktı ama kan verdim kan da 2 çıktı böyle bir şey yaşayan oldu mu kızlar şuan 3 gün de geçti olucak gibi oluyorum ama olamıyorum

Canım senin ki var gözükür bende regl 1 gün kala test yaptım benim de böyle çıktı ama kan verdim kan da 2 çıktı böyle bir şey yaşayan oldu mu kızlar şuan 3 gün de geçti olucak gibi oluyorum ama olamıyorum
Benimde 1.20 çıktı negatif test yanılttı herhalde sililk bariz görünüyo çünkü bende de

X