Premature Bebekler prematüre bebeği kasık fıtığı ameliyatı olan anneler

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Çok geçmiş olsun benim oğlum 3,5 aylıkken iki kasık birde göbek fıtığından ameliyat oldu sadece 4 kiloydu önemli olan kilosu senin bebeğinin kilosuda gayet iyi bence. Birde ameliyat esnasında apandist fıtık kesesine yapışmış doktor onuda almış maşallah kuzucum hepsini sağ salim atlattı şimdi 3 yaşında izi bile belli değil şükürler olsun allah yardımcınız olsun.

Çok geçmiş olsun benim oğlum 3,5 aylıkken iki kasık birde göbek fıtığından ameliyat oldu sadece 4 kiloydu önemli olan kilosu senin bebeğinin kilosuda gayet iyi bence. Birde ameliyat esnasında apandist fıtık kesesine yapışmış doktor onuda almış maşallah kuzucum hepsini sağ salim atlattı şimdi 3 yaşında izi bile belli değil şükürler olsun allah yardımcınız olsun.

kıyamam ya neler yasamıs küçücük halıyle
cok sukur hepsını atlatmıs kocaman olmus
Allahım acısını göstermesın insallah

Benm kuşum da bugun ameliyat oldu. Bzmki de pramature 35 haftalk dogdu iki aylkken fark ettim ama verem aşisi oldugu icin ameluyat bi ay ertelendi smdi uc aylik ameliyatimizi olduk ben de anesteziden cok asiri korkuyordm cok dua ettim bi
sorun cikmadi cok sukur bi saat surdu ameliyat gayet iyi kuzum oyle bi agrisi gorunmuyor sadece ac kaldgi icn cok agladi doyunca bi sknti kalmadi. Ameliyattan korkmayn cok basit sadece anestezi konularini iyi arastirin derim.

merhaba kızlar benim de oğlumda sağ kasık fıtığı çıktı Aslı'ndan oğlum çok ta erken doğmadı 37+2 de 3.150 gr doğdu.şuan 42 günlük oldu.fıtığını 4 gün önce farkettim doktora götürdüm şuan biraz nezle pazartesi ye kadar nezlesi geçsin ultrason çekelim salı günüde ameliyatını yapalım dedi.ben salı gününe kadar boğulma filan olur mu diye çok korkuyorum.bu kadar kısa sürede boğulma olur mu?ve ben nasıl anlarım boğulma olursa.bana yardımcı olursanız tecrübeli anneler lütfen

merhaba kızlar benim de oğlumda sağ kasık fıtığı çıktı Aslı'ndan oğlum çok ta erken doğmadı 37+2 de 3.150 gr doğdu.şuan 42 günlük oldu.fıtığını 4 gün önce farkettim doktora götürdüm şuan biraz nezle pazartesi ye kadar nezlesi geçsin ultrason çekelim salı günüde ameliyatını yapalım dedi.ben salı gününe kadar boğulma filan olur mu diye çok korkuyorum.bu kadar kısa sürede boğulma olur mu?ve ben nasıl anlarım boğulma olursa.bana yardımcı olursanız tecrübeli anneler lütfen
Canım gecmis olsun ben de çok korkuyordum bogulma fln olur mu diye ama bosuna korkmusum zaten doktor bakinca anliyo onun aciliyetini ona gore gun veriyor bsy olmaz insallah bu sure zarfinda ve bogulma olursa anlasilir morarma sisme olur cocuk huysuz olur kaka yapamaz gaz cikaramaz.

altını değiştirmek zor olmuyor , ameliayt 2 saat kadar sürdü ama bunun 15-20 dk ameliyat diğer zamanı narkozu atlatmakdı, hastaneye sabah 7 de gittik, akşam 4 de evde idik, inşaallah sizde kolayca atlatırsınız
Hangi hastanede yaptirdiniz ayni dertten bizde muzdaribiz

Merhaba benım bebeğimde 6.5 aylık 920 gram doğdu lütfen yardımcı olur musunuz kasık fıtığı var cok canı yanıyor buradaki doktor 3 3. 5 olmadan amalıyat edemem dıyor sizin doktorunuz kimdi nerede telefon numarası falan verir mısınız

Prematüre doğan bebeğim 50 günlükken oldu. Üç gun önce amelşyat oldu her ıkı tarafta da fıtık vardı ayrıca su fıtığı da vardı, testısler de yukardaydı ameliyat ile duzeltıldı

Merhaba benım bebeğimde 6.5 aylık 920 gram doğdu lütfen yardımcı olur musunuz kasık fıtığı var cok canı yanıyor buradaki doktor 3 3. 5 olmadan amalıyat edemem dıyor sizin doktorunuz kimdi nerede telefon numarası falan verir mısınız
Merhaba. Benimde oğlum ilk dört ayında dört ameliyat oldu. Fıtıklarda dahil. Ahmet Alptekin di cerrahımız. Çok memnun kaldık. Gerçekten işinde çok iyi. İstanbuldaysanız mutlaka bir görüşün.

Benim oğlum peesembe günü kaşık fitindan ameliyat oldu 4.350kğ ve kwlbinde delik var hiç bir sıkıntı olmadı karkmana gelerk yok

X