prima bebek bezi

bıze hastanede hep can bebe verdıler..onalr aldı altını yne..bende can bebe aldım ama cıldrcam benmı yapamıom acaba sırtından cişler cıkıo yaa..sulı yapıncada kakaa..arkasını enn yukarya kadar cekmeme ragmen..tecrubeli annler yardım..bezım mı kötu sızce benmı alamıyom altını:gitme:

böyle birşey olmaıs zor ama yinede molfix kullanın derim sonuçta türk markasıı hem primaya göre daha uygun türkler varken niye yabancılar kazansın kiii

bıze hastanede hep can bebe verdıler..onalr aldı altını yne..bende can bebe aldım ama cıldrcam benmı yapamıom acaba sırtından cişler cıkıo yaa..sulı yapıncada kakaa..arkasını enn yukarya kadar cekmeme ragmen..tecrubeli annler yardım..bezım mı kötu sızce benmı alamıyom altını:gitme:

canım bende canbebe kullanıyodum ama bebeğim 1aylık olunca dediğin gibi çişi çıktı ve bende şimdi molfix aldım ama oda aynı nerdeyse her alt değiştirmede üst de değiştiriyorum ve bebeğim daha 42 günlük şimdi ne alıcam bilmiorum:emir_bebek:

ben doğduğundan beri prima kullanıyorum çok memnunum 2 gün molfix kullandım yara oldu poposu 3 kuruş fazla olsun iyisi olsun cildi daha önemli çok hassaslar huges nasıl bilmiyorum ama

sakın kullnama can bebe en berbat belzerdendir.. ilk kıızmda almıştım bir kez.. almaz olayıdm hem çiş kaka çıkıyordu hem pişik yapmıştı.. şğrenç birbezz.. en iyiysi primaa:))

arkadaşlar bende oğlum ilk doğdugunda prima aldım çokda memnundum cezaire gıttıgmızde orda pampers vardı onudenedım hiç begenmedım naylondu molfix de yıne aynı denemedığım bez kalmadı enson canbebe aldım bıtek o cildine iyi geldı turkıyeye dondüğümde babam molfix almış ama oda pişik yaptı kabardı vucuda şimdi yıne canbebe kullanıyorum memnunum canbebe türk malı diye başta bende canbebe hakkında hıç ıyı bişey duymammıştı yok pişik yapıyo yok alerjen ama kullanınca gördum primadan hiç farkı yok....

ilk 40 gün hangi bezi kullanırsanız kullanın çiş yanlardan sırtına çıkıyor.
can bebe için ise yan bantkarda kullanılan malzeme sert plastik bir malzeme bu nedenle cildi kesiyor .yan bantların temas ettiği bel kısmı kızarıklaşıyor.
bence huglies kesinlikle iyi bez ama arası çok kalın tahta gibi duruyor.primanın en güzel yanı hem arası ince hemde yan bantları kumaş malzeme gibi.
molfix de eskiden kötüymüş ama şu anda gayet kaliteli .

ben suudi arabistanda yasiorum burda herkesin 10-15 tane cocugu var ve burda herkes prima kullanior oyle bisey olsaydi araplar cogalmazdi bence fazla takilma bu konuyaa bende ogluma prima kullaniyorum cokda memnunummm...

X