Cilt Bakımı Ürünleri Proactiv kullanan var mı???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşım bende proactıvi 3 kere sipariş vermiş ama sonuç alamamış olanlardanım sana şöyle anlatayım eğer çok fazla sivilce problemin yoksa tek tük oluyorsa belki bakım olsun diye kullanabilirsin ama ciddi anlamda kesinlikle iyi gelmiyor tabi senin cilt yapına uygun değilse sivilce olmadığı halde sivilce bile yapabilir yani sonuç olarak demek istediğim bana iyi gelmedi ve ben şuan raacutane kullanıyorum ciddi bir sivilce problemin varsa kesinlikle doktora git. ayrıca size şunu anlatmak istiyorum şu doğal tariflerden sivilce için olan aspirin maya ve oksijen karışımı benim cildimi mahvetti morarttı iri sivilcelere ve yanık izi gibi kırmızılığa neden oldu ama şimdi bi aydır raacutane sayesinde düzeldi allaha şükür! artık duyduğum her doğal yöntemdende korkar oldum sizlerinde bilgisi olsun diye anlatmak istedim!!

evet herkesin cildi çok farklı aslında her duyduğumuz şeyi yapmamalıyız mesela bende haftada 3-4 kez aspirin maskesi yaparım aklıma geldikçe maya yla maske ya da yulaf unuyla yaparım ve tonik olarak da elma sirkesi kullanıyorum özellikle sirke benim kurtarıcım gibi sabah akşam kullanıyorum şu ana cildimde hiç bir şey kalmadı mesela ben bir kez limonla yapmıştım ve bana hiç iii gelmedi artık limonlu hiç bir tarifi yapmıyorum

arkadaşlar denemediğim hiç bir marka kalmadı 12 yaşımdan beri nivea loreallerle başladım git gide işi ilerlettim aslında hiç sorunlu bir cildim yok benimki manyaklık sadece ürünlerin hiç birinden ne iyi ne kötü bir etki görmedim ama anladım ki 6 sene geçtikten sonra bunların hepsi para tuzağı ve proactive benim son deneyimim oldu yüzümü mahvetti ve sadece 20 günde korkunç şeyler yaşadım her gören sana ne oldu diyordu buna rağmen kullanmamma devam ettim ama ailem izin vermedi doktora gittim bir tane krem verdi ve çok şükür 1 atda cildim eski haline geldi ondan önce sivilce nedir bilmeyen ben artık biliyorum şimdilerde tek tük çıkyor ama cildim pırıl pırıl ben sadece doğal şeyler kullanıyorum evde kendim pretik şeyler hazırlıyorum ve sadece onlar cildimin nasıl düzeldiğini insanlar görünce şaşırıyorlar bu proactiv roaccutane gibi cildi kusturuyor ben birde iade için aradım ee sonuçta o kadr para verdim ve daha kulanmicam bana ne dediler ürünün tüm paketleri en dıştaki kabına kadar size nasıl geldiyse aynene öyle olduğunda geri alabiliriz şimdi öyle bir kenara atılmış bir şeklde yer kaplıyorlar benden bu kadar soruların olursa aydınlatırım canımcım
doktorunun sana en son verdiği kremden memnun olduğundan nbahsetmişsin.merak ettim kremin ismini .anlattığın bakım yaşantını hemen hepimiz yaşıyoruz.elimizdeki rünler daha bitmeden yeni para tuzaklarına düşüyoruz..ben de bunlardanım....

evet o yüzden artık asla sadece güneş koruyucu kullanıyorum yüzüme marka olarak benim kullandığım ilaö benzanycn benim sivilcelerimi ok çabuk kuruttu ve izlerinin rengini de iiice açmıştı o zaman ben çok memnun kaldım şimdi tek tük çıktığında da onu kullaıyorum yalnız tak şeyi sürekli kullanıldığında cildi soyuyor ve güneşte kullanılmıyo öyl ebasit bi ilaç gibi duruyor ama öyle değil gerçekten etkili yani bende işe yaradı ama bende yaradı diye herkeste olcak diye bişey yok

bu konuda gerçekten dikkat edelim benim bir arkadaşım birinin sivilce kremini kullandı ve kızın yüzü inanılmaz oldu her tarafı sivilce doktora gittiğinde doktor demişki bu krem senin cildine göre değil ben bunu duyduğumda şaşırmıştım sonuçta bir cildin düzelten ilaç nasıl başka bir cildi mahveder işte böyle

bu topiği yeniden activ hale getirmek istedim.kullanan var mı hala proactiv?

Merhaba canım yeni gördüm ben bu konuyu, okudum yazılanları. ben de kullandım ve hala kullanıyorum çok memnunum. hatta abartmıyorum makyaj bile yapmam ben 1 yıldır o kadar iyi cildim. ama herkeste farklı etkiler yaratıyor olabilir elbette. Bir de proactivin setinde daily oil control diye bir ürün var ve bu ürün çok önemli. nedeni ise şu ki cildinizin tipine göre bu ürünü kullanıp kullanmamanız alacağınız sonucu yüzde yüz etkiliyor. Benim cildim karma sadece sivilce çıkarsa o da yeniyken yani çıkmak üzereyken sivilcenin üzerine sürüyorum. onun dışında daily oil kontrol'ü kullanmıyorum ve çok memnunum. yani yanlış kullanım sonucu memnuniyetsizlik oluşmuş olabilir diye düşünüyorum.
biraz uzun olmuş özür dilerim :)

Ben de proactiv'i kullandım.Benim sorunum daha çok genişlemiş gözenekler ve yağlı görünümlü bir cilt.Günlük temizlik ve nemlenirme amacıyla kullanılabilir ama tedavi edici normal bir hale getirici hiçbir özelliği yok.Peeling etkili yıkama jeli yüzde cif etkisi yapıyor yani siyah noktaların üzerindeki kirleri alıyor sadece.Derinlemesine hatta kökten bir sonuç beklemeyin.Gece nemlendiricisi güzel.Kullandığımda kendimi iyi hissediyordum.Ama gündüz nemlendiricisini sürdüğümde yüzümün parlaması beni sinir ettiği için hala bitmemiş durumda(en az bir yıl geçti).Tonik te pek etkili olmadı bana.Benim güvenim bir aylık şu fiyata deyip çektikleri fiyata ürün göndermeyip te 2 aylık ürünümüz var elmizde numarasıyla küçücük kutularda ürünleri reklamını yaptıkları fiyatın 2 katına satmalarıyla sarsıldı başta.Bir aylık ürün kutuları eşantiyon ürünler ebadında olurdu olsa da heralde.

Kızlar televizyonda defalarca reklamını gördüm.. Söylenene göre çok sanatçı da kullanmış.. Ne kadar doğrudur bilmem ama sizlerin arasında kullanan var mı?? Nedir bunun gerçekçiliği...

large100025oc7.jpg

merhaba arkadaşlar
ben proactive kullandım. ve inanın verdiğim parayı hakkettiğini düşünüorum.Gerçi çok pahalı bittiğinde 2. ni alamadım kremi var mesela seride kocaman sivilceyi bile gün içerisinde kurutuyor.Sivilcesi ve parası olan ben ce bunu kullansa yeter.

Bende bu ürünlerden kullandim.Cenemde sivilceler olmusdu.Cok faydasini gördüm.
hala daha var bir sivilce ciksa hemen kullaniyorum.Vede etkisini görüyorum.Türkiyedeki fiyati nasil bilmiyorum ama burda 85 yuroya almisdim setini
.

Bende bu ürünlerden kullandim.Cenemde sivilceler olmusdu.Cok faydasini gördüm.
hala daha var bir sivilce ciksa hemen kullaniyorum.Vede etkisini görüyorum.Türkiyedeki fiyati nasil bilmiyorum ama burda 85 yuroya almisdim setini
.

ben küçük serilerinden kullandım 30 günlük olanları ama bayağı bir gidio.türkiyede 30 günlükün fiyatı 99 ytl

komple seti aldım hemde maaşımın hatırı sayılır bir kısmına düzenli kullandım ama büyük hayal kırıklığı yaşadım paramı çöpe attım resmen.cildim karma t bölgesi yağlı yaşım 30 ve hala zaman zaman sivilcelerle başım dette.Bıktım her yeni çıkan ürüne onca para dökmekten ve en sonunda herşeyin doğal yolla hallolduğunu anladım.

kullandım.sakın deneme .hiçbir etkisi yok.bende o reklamlara inanıp aldım bi umut.eve siperişle geldi.yalan hepsi para tuzağı

Proactiv i unluler kullaniyor demissin bence onlar kullanmayip markanin reklam yuzu oluyorlar buyuk paralara..proactiv in eger bir faydasi varsa reklam yuzu olmak icin proactiv den yillik 3 milyon dolar alan jesseca simpson a olmustur!!!(parasal yonden tabiki zaten o paraya sahip oluncada istedigi enstituye gidip bakimin alasini yaptirir ve tabiki cildi iyi olur )

5 gündür proactiv kullanıyorum şuan pek bir değişiklik farketmedim. 4-6 hafta arasında anlaşılırmış. yorumları okuyunca açıkçası biraz üzüldüm inşallah işe yarar zaten işe yaramazsa aynen iade edecem....

proactive ,emin olunki hiç bir işe yaramıyor.Babor ,ben kullandım çk güzel,öneririm.

ya ben bu siteye girene kadar proactiv almaya kararlıydım ama şuan vazgeçtim. en azından kullananların tavsi etmediğini gördüm. peki babor dediğiniz nedir? marka mı ürünün adımı? kullanan arkadaşım biraz anlatırmısın...a.s.

bende 2006 yılında kullanmıştım bence işe yarayan bi ürün arkadaşlar ama şöyle yıkama jeli tanecikli peeling etkili ve ferahlatıcı iyiydi tonik bana hafif geldi yağlı cildim var genelde alkollü oluo ya tonikler onlara alışmışız ondan belki de.nemlendiricisini gündüz olanı pek kullanmadım yada azıcık kullandım ama gece nemlendiricisi çok güseldi ve kil maskesi harika haftada 2 kez yapıodum baya uzun süre yetti büyük olan setten almıştım 6 ay mı ne yetti sonlara doğru düzensiz kullandım ondandır ama şunu hatırlıorum 169 lira vermiştim ve üniversitedeydim cafede çalışıp biriktirip almıştım sivilce çıkcağı zaman gece yıkıodum sabaha geri gidiodu belkide psikolojik miydi ne ?:)öle berbat bi ürün değil yani ama onun yerine sebamed alın menlendiricisini alın aktardan da kil alın mis gibi hemde daha ucuza:)yağlı ise cildniz tabii::):)

hiçççç işe yaramıyooooooo.......3 ay kullandımm ben... 2-3 sene evvel..... boşuna para verme derimmmm...

X