Prodoctor erken gebelik testi

rabianizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
1.167
342
25
Kizlar prodoctor marka erken gebelik testinin hiç kuruma çizgisi çıkarmadığı söyleniyordu o testi kullanıyordum şimdiye kadar hiç cikarmamisti bugün hayali bir çizgi var bu markada kuruma çizgisi gören oldumu

Şimdiye kadar benimde çıkarmadı. Ama çıkardı ilk defa bende merak ediyorum surda bekleyim 🤭

Bende defalarca o markayı kullandım hiç kuruma çizgisi çıkarmadı en son 3 gün vardı öğrendim o test ile

testin fotoğrafı var mı canım? ben o test ile öğrendim çünkü.
Benim kimyasaldan sonra regl düzenimde değişti 6 Nisan'da bekliyorum regli. Çok hafif silik alttakini bugün sabah yaptım bekledikçe böyle oldular

Eklentiler

• IMG_20240403_164600.jpg
    IMG_20240403_164600.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 234
Yarın sabah ilk idrarla tekrar dene bakalım başka marka erken gebelik testi alıp içinide rahatlatabilirsin ben öğrenmeden bi gün önce belli belirsiz çizgi görür gibi oldum hatta bütün gün yanımda gezdirdim testi emin olmak için ama etrafımdaki kimse görmedi bir sonraki gün sabah görülebilen bir çizgi çıktı başka marka testlede kesinleştirştim

Yarın sabah ilk idrarla tekrar dene bakalım başka marka erken gebelik testi alıp içinide rahatlatabilirsin ben öğrenmeden bi gün önce belli belirsiz çizgi görür gibi oldum hatta bütün gün yanımda gezdirdim testi emin olmak için ama etrafımdaki kimse görmedi bir sonraki gün sabah görülebilen bir çizgi çıktı başka marka testlede kesinleştirştim
Başka marka test ne önerirsin genelde artı Med veriyolar onada güvenmiyorum. Kaset test mi alsam acaba

Kizlar prodoctor marka erken gebelik testinin hiç kuruma çizgisi çıkarmadığı söyleniyordu o testi kullanıyordum şimdiye kadar hiç cikarmamisti bugün hayali bir çizgi var bu markada kuruma çizgisi gören oldumu
Ben regl den 6 gün kadar önce yaptım ve çizgi çıkmadı sonra bi köşeye bıraktım bakmadım bile 1 saat geçti bir baktım çizgi var belli belirsiz ama önemsemedim çünkü 5 dakikadan sonraki sonuçlar geçersiz deniliyordu internetten araştırdım ve kuruma çizgisi oldugunu düşündüm. Ama sonra kan verdim regle 2 gün kala ve pozitif☺️ sizin de öyle olabiliiirrr

Ben regl den 6 gün kadar önce yaptım ve çizgi çıkmadı sonra bi köşeye bıraktım bakmadım bile 1 saat geçti bir baktım çizgi var belli belirsiz ama önemsemedim çünkü 5 dakikadan sonraki sonuçlar geçersiz deniliyordu internetten araştırdım ve kuruma çizgisi oldugunu düşündüm. Ama sonra kan verdim regle 2 gün kala ve pozitif☺️ sizin de öyle olabiliiirrr
Benimde yumurtlamanın 8 ci günü hep dediler bu marka cikartmiyo kuruma çizgisi gerçektende öyle gunlerce test beklesede hiç kuruma bile cikmiyodu ilk defa böyle oldu ama bir türlü eminde olamadim sizin adiniza çok sevindim inşallah sagliklica alirsiniz kucağınıza 🌸 testinizin fotosu varmı

Benimde yumurtlamanın 8 ci günü hep dediler bu marka cikartmiyo kuruma çizgisi gerçektende öyle gunlerce test beklesede hiç kuruma bile cikmiyodu ilk defa böyle oldu ama bir türlü eminde olamadim sizin adiniza çok sevindim inşallah sagliklica alirsiniz kucağınıza 🌸 testinizin fotosu varmı
Teşekkür ederim darısı size inşallah 🥰 malesef fotoğrafı yok ama çok da belli olmayan sizinkine benzerdi benim de. Ben daha sonra bu testlerle hiç uğraşmadım direkt kan verdim

Merhaba benim de buna benzer çıktı testim. Farklı bir konu açmıştım bi arkadaşımız kuruma çizgisi yazmış ama emin olamadım o yüzden.

Eklentiler

• IMG_5812.jpeg
    IMG_5812.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 212
  • IMG_5809.jpeg
    IMG_5809.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 169
  • IMG_5805.jpeg
    IMG_5805.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 216
X