Prodoctor erken gebelik testi

Evet canım. Ben bu testi 8 aydır yapıyorum hiç kuruma çizgisi çıkmamıştı o yüzden umutluydum aslında ama başka bi arkadaş kuruma çizgisi demiş o yüzden emin olamıyorum bir türlü
Bende 2 aydır kullanıyorum hiç çıkmamıştı bu ay boule olunca bende umitlendim yumurtlama takip ettiysen kacinci gunundesin yumurtlamanın ben 8 ci günundeylen yaptim

Bende 2 aydır kullanıyorum hiç çıkmamıştı bu ay boule olunca bende umitlendim yumurtlama takip ettiysen kacinci gunundesin yumurtlamanın ben 8 ci günundeylen yaptim
Canım ben bu ay çatlatma iğnesi oldum. İğneden sonraki 13. İlişkiden sonraki 12. Günümdü bugün. Normalde 14. Gün test yapın diyorlar ama ben dayanamadım

Canım ben bu ay çatlatma iğnesi oldum. İğneden sonraki 13. İlişkiden sonraki 12. Günümdü bugün. Normalde 14. Gün test yapın diyorlar ama ben dayanamadım
Bende iki kez çatlatma iğnesi olmustim ilkinde 10 cu gün atılmisti iğne etkisi ikincisinde 11 gün atılmıştı

Aslında 12 ci güne kadar atilmiatir diye düşünüyorum inşallah da öyledir 2 gün sonra kan tahlilimi vericeksin canım yoksa idrar testkmi yapicaksin yine

Aslında 12 ci güne kadar atilmiatir diye düşünüyorum inşallah da öyledir 2 gün sonra kan tahlilimi vericeksin canım yoksa idrar testkmi yapicaksin yine
Kuzum hastanede çalışıyorum ben. Direkt kan testi verebilirim aslında ama negatif görürsek işa ekadaşlarımın bilmesini istemiyorum pek. Onlar da cihazın başında bekliyorlar resmen sonucun çıkmasını. O yüzden önce idrardan yaparım sanırım bi umut görürsem kandan bakarım

Kuzum hastanede çalışıyorum ben. Direkt kan testi verebilirim aslında ama negatif görürsek işa ekadaşlarımın bilmesini istemiyorum pek. Onlar da cihazın başında bekliyorlar resmen sonucun çıkmasını. O yüzden önce idrardan yaparım sanırım bi umut görürsem kandan bakarım
Banada haber verirmisin aynı durumdayız benim daha erken diye kan testine gidemedim

Merhaba benim de buna benzer çıktı testim. Farklı bir konu açmıştım bi arkadaşımız kuruma çizgisi yazmış ama emin olamadım o yüzden.
benimde aynı böyle çıktı bilaç gün sonra
Ben regl den 6 gün kadar önce yaptım ve çizgi çıkmadı sonra bi köşeye bıraktım bakmadım bile 1 saat geçti bir baktım çizgi var belli belirsiz ama önemsemedim çünkü 5 dakikadan sonraki sonuçlar geçersiz deniliyordu internetten araştırdım ve kuruma çizgisi oldugunu düşündüm. Ama sonra kan verdim regle 2 gün kala ve pozitif☺️ sizin de öyle olabiliiirrr
benimde 6 gün önce bugün yaptım belli belirsiz bi gölge çıktı gecikme olursa bidaha yapıcam test

hayır günüm geçmeden bidaha test yapmak istemedim 2 3 gün var reglime ovulasyon testim iki gündür pozitif onu anlamadım yeniden mi yumurtlama oldu acaba
Ovulasyon testini bilmiyorum da gebelik testiyle bak istersen ama bazıları ovulasyon testinin de gebelik varsa 2 çizgi gösterdiğini söylüyor

Kizlar başka varmı prodoctor marka erken gebelik testinde kuruma çizgisi gören varmı ben 5 aydır bu testi kullandım hiç kuruma cikartmamisti ama emin olamıyorum kanda veremiyorum

X