Prodoctor Erken gebelik testii

Merhaba kızlar. Prodoctor erken gebelik testinde kuruma çizgisi gören oldu mu? Ben hiç görmemiştim, yani nerdeyse 7 8 test yapmışımdır şimdiye kadar hiç birinde kuruma çizgisi dahi çıkmadı bide test çok hızlı sonuç vermiyor sizde de öyle mi bazı yerlerde 1 saat sonra sonuç çıkardığını yazmış. Hamileliğini öyle öğrenen ve sağlıklı geçiren var mı çok merak ediyorum 🥹🥹
Ben görmüştüm adete 5 gün varken yapmistim cikartti

Merhaba kızlar. Prodoctor erken gebelik testinde kuruma çizgisi gören oldu mu? Ben hiç görmemiştim, yani nerdeyse 7 8 test yapmışımdır şimdiye kadar hiç birinde kuruma çizgisi dahi çıkmadı bide test çok hızlı sonuç vermiyor sizde de öyle mi bazı yerlerde 1 saat sonra sonuç çıkardığını yazmış. Hamileliğini öyle öğrenen ve sağlıklı geçiren var mı çok merak ediyorum 🥹🥹
IMG_20240215_143315.jpg
cok dikkatli bakinca belli oluyorda işte sonradan kuruma çizgisi çıkartmıştı

Ben de dün bu testten yaptım reglye 5 gün kala, sizin ilk attığınız üstteki fotoğraf gibi çok dikkatli bakınca belli oluyor. Şuan Reglime 4 gün var ben de bir cevap arıyorum pozitif mi değil mi kafam çok karıştı lütfen burda paylaşın siz de

Ben de dün bu testten yaptım reglye 5 gün kala, sizin ilk attığınız üstteki fotoğraf gibi çok dikkatli bakınca belli oluyor. Şuan Reglime 4 gün var ben de bir cevap arıyorum pozitif mi değil mi kafam çok karıştı lütfen burda paylaşın siz de
Tabiki. Bu akşam test yaptım yine hayalet gibi çizgi çıktı normalde görüyorum fotoğraf çekince çok belli olmuyor. Pazar testi yeniler çarşamba günü kan vermeye giderim kesinleştirmek işin☺️ çalıştığın için diğer günler gitmek zor olabilir o zaman rahat rahat giderim

Kızlar ne çıktı sonucunuz bende 2 ay önce 19. Haftada bebeğimi kaybettim ovulasyon değerlendirdim aşırı belirtiler de var ama psikolojikmi acaba beyaz akıntı yumurtlamadan beri mide bulantısı baş dönmesi ara ara erken kasık ağrıları testimde saatler sonra bu şekil kuruma çizgisimi gebelikmi acaba

Eklentiler

• IMG_8157.png
    IMG_8157.png
    407,8 KB · Görüntüleme: 98
Ben de adete 2gün kala sabah tekrarlayıp, regl günü kan vermeyi düşünüyorum allah hepimize sağlıkla tez zamanda versin inşallah

Sürekli düşünmekten stres oluyorum çizgi çok silik, fotoğrafta belli olmuyor ben de gözle görebiliyorum

Evet prodoctor cizgi geç cıkarıyor bende deneyimledim

2 gebeliğimide çok beklediği zaman öğrendim hiç yalancı pozitif çıkartmadı.

Kızlar ne çıktı sonucunuz bende 2 ay önce 19. Haftada bebeğimi kaybettim ovulasyon değerlendirdim aşırı belirtiler de var ama psikolojikmi acaba beyaz akıntı yumurtlamadan beri mide bulantısı baş dönmesi ara ara erken kasık ağrıları testimde saatler sonra bu şekil kuruma çizgisimi gebelikmi acaba
Eğer prodoctor ise onda kolay kolay ikinci çizgi çıkmıyor ama burda var gibi gözüküyor. Regle ne kadar var ?

X