Prodoctor Erken gebelik testii

Ne kadar süre sonra böyle oldu bide şu an hamilesiniz değil mi?
2-3 saat sonra çıktı birdaha yapmadim adet günüm bugün ama hic bi belirtim yok 4-5 gün oncesinden göğüs agrim olurdu hiç yok ben yumurtlama günlerinide uygulamadan takip etmiştim adete 6 gün kalaaya kadar bacak ağrısı kasık batması birden bıçak saplanır gibi agri giriyodu sonra gecti ama bende kuruma çizgisi diye aldırış etmedim ama bende kuruma çizgisi diye seninde aynı olmaz belli olmaz belki gebesindir ben henüz gebelik varmi yokmu bilmiyorum

2-3 saat sonra çıktı birdaha yapmadim adet günüm bugün ama hic bi belirtim yok 4-5 gün oncesinden göğüs agrim olurdu hiç yok ben yumurtlama günlerinide uygulamadan takip etmiştim adete 6 gün kalaaya kadar bacak ağrısı kasık batması birden bıçak saplanır gibi agri giriyodu sonra gecti ama bende kuruma çizgisi diye aldırış etmedim ama bende kuruma çizgisi diye seninde aynı olmaz belli olmaz belki gebesindir ben henüz gebelik varmi yokmu bilmiyorum
Aynı belirtiler varmış hemen hemen. Regl olacakmış gibi arada ağrı geliyor sonra gidiyor. 1 hafta önceki ağrılarım daha kötüydü sanırsın regl oldum olacam 😄

Aynı belirtiler varmış hemen hemen. Regl olacakmış gibi arada ağrı geliyor sonra gidiyor. 1 hafta önceki ağrılarım daha kötüydü sanırsın regl oldum olacam 😄
İçini ferah tut burda okuduğum kadarıyla gebeliktede aynı agrilar oluyormuş olmazsada bidehaki aya olur
Ben valla 1 hafta oncesine kadar işte bacaklarımı koparıp atacak kadar agriyordu kasiklarimda çok kötü oluyordu birden bi giriyodu iki büklüm oluyordum yoktur diye umursamadim bideha😂

Bu test eğer bişey yoksa ikinci çizgiyi hiç çıkarmıyor değil mi ben dek gelmedim. Kaç günlük testlerime bakıyorum onlarda bişey yok mesela.
Hayır beni yanıltmadı hiç yoksa yok varsa vardı. 3 aşılamanın 3ünde de beni yanıltmadı. 50+ test yapmışımdır bu süreçte.

Siz test yaptınız mı sonuç ne oldu
Sabah erken gebelik testi yaptım ondan vardı evde. Silik çıktı. Acaba bu gecikmelerde ne kadar silik olması gerekiyor 😄 öyle net bi çizgi göremiyorum henüz. O yüzden hamilelik vardır diyemiyorum. Hala regl olmadım. Bugün az bi sol kasığım ağrıyor o kadar.

Sabah erken gebelik testi yaptım ondan vardı evde. Silik çıktı. Acaba bu gecikmelerde ne kadar silik olması gerekiyor 😄 öyle net bi çizgi göremiyorum henüz. O yüzden hamilelik vardır diyemiyorum. Hala regl olmadım. Bugün az bi sol kasığım ağrıyor o kadar.
Kan versenya aklında soru kalmaz 😁

1 hafta geçmeden vermek istemiyorum 😁 çünkü yükseldiğini görmek için bidaha vermek gerek. Doktorlar da regl gecikmesinden 1 hafta sonra kan verin diyorlar. Arkadaşımda doktor onu dinliyorum şu anda 😄 varsa kısmet yoksa da kısmet ☺️
Ben de bu sabah reglye 2 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı, ama baş dönmesi göğüs hassasiyeti her şey var. Moralim bozuldu. Yine de bir umut reglimi bekleyeceğim belki gecikir kan testi yaparım

Ben de bu sabah reglye 2 gün kala idrar testi yaptım negatif çıktı, ama baş dönmesi göğüs hassasiyeti her şey var. Moralim bozuldu. Yine de bir umut reglimi bekleyeceğim belki gecikir kan testi yaparım
Bende ne olur ne olmaz diye eğer hamilelik varsa dikkat edeyim diye idrar testi yapıyorum yarın sabahta yapıcam. Regl olmazsam çarşamba perşembe kan testi artık inşallah ☺️ koyu çift çizgi görmeden de gitmek istemiyorum

Beta kaç çıktı peki. Sonradan yükseldimi diye tekrar verdiniz mi?
4 gün kala 116 çıktı tekrar vermedim şuan da 10 gün geçti 2 hafta olmuş kan vereli yani bebek 5+2 günlük ben 2. Olduğu için gitmedim biliyorum gidince bişey demeyecek de 6+2 de gidicem ki net bilgiler alayım

Beta kaç çıktı peki. Sonradan yükseldimi diye tekrar verdiniz mi?
İlkinde gitmiştim de demiştik beta hah gebelik testidir tekrar tekrar bakılıp ölçülmez ne alaka 2 günde bir kan mı verilir hamilesin işte demişti ve beni 7. Hafta olunca çağırmıştı

İlkinde gitmiştim de demiştik beta hah gebelik testidir tekrar tekrar bakılıp ölçülmez ne alaka 2 günde bir kan mı verilir hamilesin işte demişti ve beni 7. Hafta olunca çağırmıştı
Burada erken öğrenen herkes acaba yükselmiş mi diye 2 günde bir gidiyor sanırım en azından benim okuduklarım 😄 hayırlı olsun size de sağlıcakla kucağınıza alın.

Burada erken öğrenen herkes acaba yükselmiş mi diye 2 günde bir gidiyor sanırım en azından benim okuduklarım 😄 hayırlı olsun size de sağlıcakla kucağınıza alın.
Aynen üşenmiyorlarda bi kere test verdiysen var veya yoktur sağlıklı mı sağlıksız mı diye 2 günde kan vermek çok yanlış o öyle anlaşılmaz demişti dr um bana ve ben ilkinde hiç kan vermemiştim betama hiç bir zaman bakılmadı 10 gün geçip test yağınca dr a gittim 10 gün geçti reglim evde test yaptım iki tane pozitif dedim doktora o da yat bakalım dedi baktı evet hamilesin dedi bu kadar 😅😅 7. Hafta dolunca gel dedi kalp atışı için de biraz da olumsuzu çağırmak gibi oluyor sürekli kan verip çocuğu kontrol etmeye çalışmak iyi değil salmak lazım

20230807_123919.jpg
regle 2 gün vardı yanlış hatırlamıyosam, 10 dakikada bu şekilde çıkmıştı

Şu anda ne durumdasınız peki. Kanda ilk ne çıktı ?
Hemen kan vermedim sonrasında biraz geçtikten sonra vermiştim 718 çıkmıştı. Şuan 32 haftalık hamileyim. Eğer test silik çıktıysa yarın sabah idrarıyla tekrarlayıp, çizgi varsa kan verebilirsiniz bence.

X