Prodoctor erken gebelik testim çok silik

Var gibi görünüyor. Cuma doktorunuza yine gidersiniz zaten ama önden sağlık ocağına gidip neden kan vermiyorsunuz?

Kötü niyetle sormuyorum. Merak ediyorum. Ben olsam 100 kere gitmiştim çünkü
Galiba bende bekleyemiycem bugün eşim işten gelince acile kan vericem cumada kontrole giderim biraz daha büyüsün ultrasonda görünsün istedim ama betamı da merak ediyorum

Bariz var ya tebrik ederim kaç gün gecikme var
Aslında çok düzensiz benim adetlerim en son 31 Ekim'de adet oldum 23 Kasım'da çatlama gördüm doktor takibinde 24 ünde ilişkiye girin dedi bu şekilde bat çatlama gününden 14 gün sonra olsa 7 Aralık adet günü denk geliyo yani daha 2 gün var geç döllenme aslında ama çıktı yinede testimde

Galiba bende bekleyemiycem bugün eşim işten gelince acile kan vericem cumada kontrole giderim biraz daha büyüsün ultrasonda görünsün istedim ama betamı da merak ediyorum
O zaman güzel haberler alırsınız inşallah 🙏🏻 bebeğiniz en güzel en hayırlı zamanda gelsin inşallah

Aslında çok düzensiz benim adetlerim en son 31 Ekim'de adet oldum 23 Kasım'da çatlama gördüm doktor takibinde 24 ünde ilişkiye girin dedi bu şekilde bat çatlama gününden 14 gün sonra olsa 7 Aralık adet günü denk geliyo yani daha 2 gün var geç döllenme aslında ama çıktı yinede testimde
Merhaba gözünüz aydın, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de pco luyum adetlerim çok düzensiz. Sizin de öyle miydi? Kafasına göre 2 ayda bir oluyorum bazen. Nasıl bir yol izlediniz?

Merhaba gözünüz aydın, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de pco luyum adetlerim çok düzensiz. Sizin de öyle miydi? Kafasına göre 2 ayda bir oluyorum bazen. Nasıl bir yol izlediniz?
Evet benimde öyleydi izlediğim yolu farklı bir konu açıp anlattım oradan takip edebilirsiniz profilimdeki konularıma basıp hamilelik sürecim pcos diye 2 3 ayda bir oluyodum o da anca tarlusal vs kullanırsam

Ay kızlar bakar mısınız yumurtlamanın 12. Günü yaptım ilk 5 dk da çizgi belirdi sizce yeni oluştuğu için bu kadar silik çıkmış olabilir mi pcos var ve adetlerim düzensiz kasık batması göğüslerde dolgunluk gaz sorunu kabızlık bazı yiyeceklerden tiksinme gibi belirtilerim var.Eki Görüntüle 3345632 Eki Görüntüle 3345633

Peki hormonlarınızda sorun var mıydı pco dışında

Maşallah çok şükür Rabbim banada nasıp etsin lütfen dua et benim için benimde pcos var regline kaç gün vardı
Amin inşallah siz ve sizin gibi isteyen herkese nasip etsin en kısa vakitte inşallah geç döllenme olduğu için tam tahmin edemiyorum aslında en son 31 Ekim'de adet oldum 3 Aralık'ta çıktı öyle hesaplayın 24 ünde de çatlama oldu yumurtamda

Kızlar merhaba yardımcı olurmusunuz lütfen, benim reglim her ay 3-4 gün ileri atıyordu fakat geçen 2 kasımda oldum bu ayda 2 aralıkta oldum ve bugün 4. Günüm hiç gelmedi, kafamı karıştıran şeyse benim en az 5 gün dolu dolu sürüyordu, 2 aralıkta kahverrngi akıntım oldu sonrasın da kanama ( ben regl kanaması sandım) dün ve bugün yine kahverengi akıntım geldi ve bitti şuanda toplamda 4 gün oldu ben regl olduğumu asla düşünmüyorum çünkü böyle olmazdım ayriyetten kasıklarımda ağrılar oldu ve göğsüm şiş ve hasas ne yapmak gerek gebelik testi yapsammı acaba?

X