Prodoctor gebelik testi

Ben ondan iki tane aldım birinde silikti diğerinde çok su içtiğim için yine silikti bu sefer prodoctor aldım
Ben adete iki gün kala görmüştüm ve gayet su içtim, yemek yedim akşama yapmıştım yinede baya çıktı. Sizdede silik çıktıysa sanırım hamilesiniz. Tam koyu olması şart değil illa. Yarın kan testi yaptırın bence.

Eve

tabiki ama 5 tllik testler vrya smdi onu yap at bana
Merhaba size sormak istedim bilgilisiniz diye. Ben ovulasyon testi yapıp yumurtlama gününü değerlendirdim. Bugün 9. Günü prodoctor testte aşırı silik 2. Çizgiyi kendim görüyorum ama erken mi yaptım acaba 1 hafta daha beklemeli miyim varsa görmek için. Göğüslerimde aşırı hassasiyet var. Ovulasyondan 14 gün sonra regl olunuyo diye biliyorum. Boşuna hevesleniyorum galiba yine 🥺
image.jpg

Merhaba size sormak istedim bilgilisiniz diye. Ben ovulasyon testi yapıp yumurtlama gününü değerlendirdim. Bugün 9. Günü prodoctor testte aşırı silik 2. Çizgiyi kendim görüyorum ama erken mi yaptım acaba 1 hafta daha beklemeli miyim varsa görmek için. Göğüslerimde aşırı hassasiyet var. Ovulasyondan 14 gün sonra regl olunuyo diye biliyorum. Boşuna hevesleniyorum galiba yine 🥺Eki Görüntüle 2765686
Testi tekrarlayın 2 3 gün sonra sabah yapın ilk idrarla

Merhaba size sormak istedim bilgilisiniz diye. Ben ovulasyon testi yapıp yumurtlama gününü değerlendirdim. Bugün 9. Günü prodoctor testte aşırı silik 2. Çizgiyi kendim görüyorum ama erken mi yaptım acaba 1 hafta daha beklemeli miyim varsa görmek için. Göğüslerimde aşırı hassasiyet var. Ovulasyondan 14 gün sonra regl olunuyo diye biliyorum. Boşuna hevesleniyorum galiba yine 🥺Eki Görüntüle 2765686
Adetinize kc gun vr

Test yaptım maalesef yok yine yanıldık😔

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 450
X