Prodoctor gebelik testi

Mizgin2020

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
13
2
Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım ben 1.yil 2 aylık evliyim çocuk istiyoruz bugun prodoctor gebelik testi yaptım 2. Çizgi çıktı bu test yanıltıcı diyen var tecrübelerinizi benimle paylasir mısınız?
Yeni olduğum için fotoğraf direk nasıl paylaşılıyor bilmiyorum linkini bırakıyorum teste bakar mısınız lütfen IMG 20201223 102833

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım ben 1.yil 2 aylık evliyim çocuk istiyoruz bugun prodoctor gebelik testi yaptım 2. Çizgi çıktı bu test yanıltıcı diyen var tecrübelerinizi benimle paylasir mısınız?
Yeni olduğum için fotoğraf direk nasıl paylaşılıyor bilmiyorum linkini bırakıyorum teste bakar mısınız lütfen IMG 20201223 102833
10 dk içinde çıktıysa silikte olsa vardır canım ama daha çok minik belliki hemen kan ver beta baktır 🤗

Aynı durum bende de var regle 5 gün var ve silik çıktı kaset testte hiç bişey çıkmadı. Bende test doğruluğundan emin değilim

Aynı durum bende de var regle 5 gün var ve silik çıktı kaset testte hiç bişey çıkmadı. Bende test doğruluğundan emin değilim
Kaset testle ben de yaptım hiç bi çizgi çıkmadı iki gün sonra adetime 7-8 gün varken erken gebelik testi yaptım silik çıktı ama belirgindi ertesi gün kan testi verdim pozitifti gebeliğim . sabah ilk idrarla yapın bir de testlerinizi öyle öneriyorlar

Merhaba tekrar test yaptınız mı son durumunuz nedir ben de prodoctor test yaptım ve silik çıktı

Bende regl oldum prodoctor pozitif çıkmıştı daha sonra predictor early yaptım 15 dk sonra o da pozitif silik çizgi çıktı 3 gün gecikmeden sonra regli oldum

Merhaba sonucunuz ne çıktı acaba

image.jpg

Kızlar marka paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama bence alabiliyorsanız bunu alın derim. Bende bununla öğrendim çok duyarlı betaya ve bundan doğru sonuç almayan yok gibi birşey duyduğum kadarıyla😀 biraz tuzlu ama fiyatı diğerlerine göre
Yarın sabah ilk idrarla yapıcam yaptıktan sonra foto yüklerim

Eklentiler

• 2853F7C0-7409-45D6-8813-9B7142521C0D.png
    2853F7C0-7409-45D6-8813-9B7142521C0D.png
    280,3 KB · Görüntüleme: 1.488
Kızlar marka paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama bence alabiliyorsanız bunu alın derim. Bende bununla öğrendim çok duyarlı betaya ve bundan doğru sonuç almayan yok gibi birşey duyduğum kadarıyla😀 biraz tuzlu ama fiyatı diğerlerine göre
Ben ondan iki tane aldım birinde silikti diğerinde çok su içtiğim için yine silikti bu sefer prodoctor aldım

X