Prof. Dr. Berfu demir ankara bahçeci

aysunayy

Can kızım
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
10.800
1.863
38
Merhaba herkese... Kızlar 1 kızım var istanbulda tüp bebek tedavisiyle olmuştu. Şimdi ankarada yer arıyorum baya araştırdım yorum okudum.. En son Berfu Demir de karar verdim gibi genelde hep olumlu yorumları var.. Aranızda Berfu hanımda ya da Ankara bahçecide tedavi olan var mı fikirlerinize ihtiyacım var...

Hiranur3434

Alahim.nolur dualarimi.kabul eyle ☹
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
547
425
33
Merhaba herkese... Kızlar 1 kızım var istanbulda tüp bebek tedavisiyle olmuştu. Şimdi ankarada yer arıyorum baya araştırdım yorum okudum.. En son Berfu Demir de karar verdim gibi genelde hep olumlu yorumları var.. Aranızda Berfu hanımda ya da Ankara bahçecide tedavi olan var mı fikirlerinize ihtiyacım var...
Cnm bende orayi dusunuyorum kararsz kaldm

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.904
1.758
Ben Berfu hoca ile hamile kaldım kızlar daha önce iki olumsuz denemem olmuştu çok memnun kaldım olmasaydı bile herşey içime sinmişti kısmet derdim bence değerlendirin.yalnız bahçecinin fiyatları biraz yüksek ama SGK anlaşması da var rapor çıkartabilirseniz

Hiranur3434

Alahim.nolur dualarimi.kabul eyle ☹
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
547
425
33
Bzimde esmm sayisi dun dengede verdi test krugere bakilmadi ne yazikki sayi azms napcz blmiyorum

aysunayy

Can kızım
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
10.800
1.863
38
Ben Berfu hoca ile hamile kaldım kızlar daha önce iki olumsuz denemem olmuştu çok memnun kaldım olmasaydı bile herşey içime sinmişti kısmet derdim bence değerlendirin.yalnız bahçecinin fiyatları biraz yüksek ama SGK anlaşması da var rapor çıkartabilirseniz
Randevumu aldi. Temmuz adetiyle başlayacağız insallah..yalnız tedaviden önce bir görmek istediler adet oncesi bi gideceğim