Prof. Dr. Berfu demir ankara bahçeci

aysunayy

Can kızım
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
14.831
16.267
41
Merhaba herkese... Kızlar 1 kızım var istanbulda tüp bebek tedavisiyle olmuştu. Şimdi ankarada yer arıyorum baya araştırdım yorum okudum.. En son Berfu Demir de karar verdim gibi genelde hep olumlu yorumları var.. Aranızda Berfu hanımda ya da Ankara bahçecide tedavi olan var mı fikirlerinize ihtiyacım var...

Merhaba herkese... Kızlar 1 kızım var istanbulda tüp bebek tedavisiyle olmuştu. Şimdi ankarada yer arıyorum baya araştırdım yorum okudum.. En son Berfu Demir de karar verdim gibi genelde hep olumlu yorumları var.. Aranızda Berfu hanımda ya da Ankara bahçecide tedavi olan var mı fikirlerinize ihtiyacım var...
Cnm bende orayi dusunuyorum kararsz kaldm

Ben Berfu hoca ile hamile kaldım kızlar daha önce iki olumsuz denemem olmuştu çok memnun kaldım olmasaydı bile herşey içime sinmişti kısmet derdim bence değerlendirin.yalnız bahçecinin fiyatları biraz yüksek ama SGK anlaşması da var rapor çıkartabilirseniz

Bzimde esmm sayisi dun dengede verdi test krugere bakilmadi ne yazikki sayi azms napcz blmiyorum

Ben Berfu hoca ile hamile kaldım kızlar daha önce iki olumsuz denemem olmuştu çok memnun kaldım olmasaydı bile herşey içime sinmişti kısmet derdim bence değerlendirin.yalnız bahçecinin fiyatları biraz yüksek ama SGK anlaşması da var rapor çıkartabilirseniz
Randevumu aldi. Temmuz adetiyle başlayacağız insallah..yalnız tedaviden önce bir görmek istediler adet oncesi bi gideceğim

Hayırlı olsun kuzum Berfu hoca sana da şans getirsin her detayı düşünür aklın kalmasın
Cok teşekkürler canim..kann sonuçlarım da çıktı bi sıkıntı yok şükür amh değerim alt sınırda çıkmış ama yaşıma göre normaldir sanirim..kısımdaki kadar heyecanlı değilim ama gene de gidince cogalacagindan eminim..Berfu hocada netim o yuzden içim rahat gideceğim.cok teşekkürler.yazarim burdan gelismeleleri🥰

kizlar ben de gittim pazartesi Berfu hocaya
Cok iyi birisi öncelikle..sakin ve temiz bir yer..
Oncelikle cok uyardı beni 10 kilo fazlam var o gidecek vitamin verdi içilecek sigara içiyorum malesef bırakacaksın dedi ve 1 ay sobra ağustos adetiyle opu yapılıp embriyolwr hazırlanacak...ne zamanki ideal kilona gelirsin ozaman da transferin yapılacak dedi..
Bu arada amh değerim cok düşmüş 0.5 rezervi düşmüş baya ama şu var kızımda yani 7 yıl önce amh değerim 1.5 idi ozaman 6 yumurta toplandı bugun 0.5 olmus amh degerim ama 9 yumurta görünüyor dedi bu iyi birsey dedi.bakalim hwyirlisi spor ve diyete başladım

X