progestan biteli 6 gün oldu.acaba hamile olabilirmiyim

pinkparadise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
90
0
merhaba arkadaşlar.geçen ay klomenden sonra yumurta oluşmadığı için doktorum bana progestan verdi adet olmam için.fakat biz yinede eşimle çalışmalara devam ettik:kedi:progestan biteli altı gün oldu hala adet olmadım.ara sıra belim ve bacaklarıma gelen ağrılar oluyor ama az şiddetli ve çok ara sıra.fakat benim göğüslerim normalde bir hafta öncesinden davul gibi şier ve acır.şimdi ise hiç belirtisi bile yok.acaba hamile olabilirmiyim:CüvCüv:?progestanı bıraktıktan sonra kaç gün içinde adet olunur.:bbo:bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benimle payşlaşsın çünki çok istiyorum sağlıklı bir bebişim olsun.eşim hep hamileymişim gibi davranıyor.değilsem yine üzüleceğimsenağlamasenağlama

canım bende bu ay ilk defa kullandım progestanı ve bittikten sonra 7.günü adet oldum dr.1 hafta içinde olursun demişti öylede oldu

canım bende kullanmıştım klomen hiçbir etki olmamıştı bendede
çok nadir görülen bir durumdur demişti bana dr um
bütün hormon tahlillerin yapıldımı canım
heşey yolundadır inşallah

adette şaşmalar olabilir.gün değişebilir.bekleyin eger en fazla on gün içinde olmazsanız hapı bıraktıktan sonra kanda gebelik testi yaptırın

canım bende kullanmıştım klomen hiçbir etki olmamıştı bendede
çok nadir görülen bir durumdur demişti bana dr um
bütün hormon tahlillerin yapıldımı canım
heşey yolundadır inşallah

bütün hormon testlerim yapıldı. sonucunda yumurtalık tembelliği çıktı. zaten o yüzden doktor ilacı verdi. bebek istiyoruz. insallah güzel haber alırım:ecrin_bebek:

çok stres yaptım her geçe gün bir oh diyorum :) :Saruboceq:

bütün hormon testlerim yapıldı. sonucunda yumurtalık tembelliği çıktı. zaten o yüzden doktor ilacı verdi. bebek istiyoruz. insallah güzel haber alırım:ecrin_bebek:

çok stres yaptım her geçe gün bir oh diyorum :) :Saruboceq:

allah kalbine göre versin canım :CüvCüv::emir_bebek::Saruboceq:

klomenden sonra bende kullanmıştım onu ama adet olmamıştım galiba 2 sene olmuştur hatırlayamıyorum
ve hala anne olamadım hayırlısı hakkımızda

amin inşallah hepimiz hakkında hayırlısı olsun.bugün sekizinci gün ve hala yok.:)idrar testi yaptım çok belli belirsiz bir çizgi var ama üzerinden bir kaça saat geçtikten sonra çıktı:KK43:güvenilir değil.beklemek ne zor bişi allahım

bende yeni katıldım arkadaşlar .benime progestan biteli 12 gün oldu çatlatma iğnesi olduktan sonra da üzrinden 22 gün geçti halen bişey yok.test yapmaya korkar oldum bu gecikmeler iyimi sizce .ilk defa bu tedaviden olduum normalede adetim hp düzensiz yine düzeniz olmuştur die test yapamıyoum lütfen cvp verin bana

bende yeni katıldım arkadaşlar .benime progestan biteli 12 gün oldu çatlatma iğnesi olduktan sonra da üzrinden 22 gün geçti halen bişey yok.test yapmaya korkar oldum bu gecikmeler iyimi sizce .ilk defa bu tedaviden olduum normalede adetim hp düzensiz yine düzeniz olmuştur die test yapamıyoum lütfen cvp verin bana

merhaba sati kaydirigubbakcemile5 ben bügün kan testi yaptırdım ve hamile olmadığımı öğrendim. üstelik bugün progestan biteli 16 gün oldu ve doktor iğne verdi söktürücü.moralini bozmak istemem ama seninde benim gibi düzensizmiş madem çok umutlanma derim.çünki insan üzülüyor olmayınca.inşallah hamilesindir canım. test yaptır derim ben kan testi yaptır çünki bu bekleyiş insanı çok yıpratıyor-tatlicadiarzu-gidip bir kan testi yaptır.en azından hamilelik yoksa geç kalmamış olursun ben 16 gün bekledimde ne oldu acı gerçekle eninde sonunda karşılaşacaksın eğer yoksa.umarım istediğin olur ve hamilesindir canım.bebişine kavuşursun.

Son düzenleme:
CNM ÜZÜLDÜM SANA .ben dün evde idrarda baktım artık dayanamadım 2 çizgi çıktı ama halen korkuyorum bugünde kanda baktırcam

X