Progestan hapına rağmen lekelenme

Berivanada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
25
22
Genetik test ve pihtilasma testi yaptırmanız öneririm ve hwg çekilin bence benm de rahmim t şeklindeydi ameliyat oldum
Bende t şekli demişti filmi çeken doktor. sonra 3 doktora sordum 3 de gerek duymadı ameliyata . Ama galiba en son o ameliyatı olmam gerekecek. Peki siz ne zamn oldunuz.

Kapikulpu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
1.507
1.318
Bende t şekli demişti filmi çeken doktor. sonra 3 doktora sordum 3 de gerek duymadı ameliyata . Ama galiba en son o ameliyatı olmam gerekecek. Peki siz ne zamn oldunuz.
2 sene önce oldum t rahim gebe kalmaya engel değildir zaten gene kalınır ama gebelik ilerlemeyebilir bu konuyla ilgili kesin bilgiler bulunmuyor ama işin ehli bir dr a gitmelisiniz yoksa Allah korusun yanlış şeyler yapanlar olabilir rahim delme falan .

Birsosyalci

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
501
176
32
Canım ben de çok korktum ama doktor baya detaylı muayene etti ultrasonla 10 dk bakmıştır. Kesede bebekte bi sorun yoktu hatta benim miyomum var sanırım kanama ondan kaynaklanıyo dedi. Miyom olmasa da böyle lekelenmeler normal dedi. Ne zaman ki kırmızı ve pintili görürsen gel dedi. Gittiğim doktor da başhekim. Biraz daha rahatla diye anlatiyorum
Ah sağol canım. Randevum pazartesi leke dinlendikçe azalıyor gibi saol cok

Berivanada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
25
22
2 sene önce oldum t rahim gebe kalmaya engel değildir zaten gene kalınır ama gebelik ilerlemeyebilir bu konuyla ilgili kesin bilgiler bulunmuyor ama işin ehli bir dr a gitmelisiniz yoksa Allah korusun yanlış şeyler yapanlar olabilir rahim delme falan .
Peki gebelik oluştu mu sizde

Berivanada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
25
22
Benimde oldu işte aşılama yaptım hamileyim şu an. Kanamam var hastaneye gittim 1 gece kaldım serum iğne ilaç vs. Ee geldim protestan hap kullanıyordum dün yine gittim acile protestan iğne verdi bu sefer. Düşük tehlikem var. Ve bhcg düştü 😭😭 şu an çok koyu bi akıntım var siyah çamur gibi. Pazartesi kontrolüm var. keseyi görmüştük geçen cuma . Pazartesi kalp atışını duymazsak kürtaj dedi doktorum. Kürtaj olmak istemiyorum. 😔😔😔😔

Kapikulpu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
1.507
1.318
Benimde oldu işte aşılama yaptım hamileyim şu an. Kanamam var hastaneye gittim 1 gece kaldım serum iğne ilaç vs. Ee geldim protestan hap kullanıyordum dün yine gittim acile protestan iğne verdi bu sefer. Düşük tehlikem var. Ve bhcg düştü 😭😭 şu an çok koyu bi akıntım var siyah çamur gibi. Pazartesi kontrolüm var. keseyi görmüştük geçen cuma . Pazartesi kalp atışını duymazsak kürtaj dedi doktorum. Kürtaj olmak istemiyorum. 😔😔😔😔
Insallah kurtaj olmazsın canim inalah bebegin seninledir dualarım seninle olacak ama şunu unutma bu son şansın değil Allah ona nefes verdiyse yaşar zaten her dua vaktini esirdir