Progestan kullananlar var mı

Esveed

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
211
349
Kızlar bi kaç gün önce kahverengi lekelenmem olmuştu ( muaynede herhangi bir kanama alanı görülmedi) doktor progestan 200 mg verdi 2 kutu, günde 2 adet fitil şeklinde kullan dedi eczacı, ama ilaç bitene kadar mı kullanıcam çok fazla geldi bana 60 adet ilaç . Daha önce böyle kullanan oldu mu

Sabah aksam kullanacağınız için doktorunuz 1 aylık vermiş ilacı. Bir sonraki doktor kontrolüne kadar aksatmadan kullanın doktor gerekli görürse devam etmenizi yada kesmenizi söyler

Sabah aksam kullanacağınız için doktorunuz 1 aylık vermiş ilacı. Bir sonraki doktor kontrolüne kadar aksatmadan kullanın doktor gerekli görürse devam etmenizi yada kesmenizi söyler
Eczacı akşamları 2 tane koy yarım saat yat demişti , sabah akşam demedi. Allah allah acaba eczacı mı yanlış yönlendirdi beni.

Eczacı akşamları 2 tane koy yarım saat yat demişti , sabah akşam demedi. Allah allah acaba eczacı mı yanlış yönlendirdi beni.
Ben sabah aksam kullanmıştım oyuzden öyle tahmin ettim. Kanama alanınız olmadığı için belki doktorunuz akşam 2 adet olarak yazmıştır öylede kullanilabiliniyor. Fitili koyup yatarsiniz daha etkili olur diye öyle planlamis olabilir.

Ben gün-de üç tane kullanıyorum 10 dakka önce attım fitili hatta tranfer olcam allah izin verirse

bende 8+4 üm progestan fitil kullanıyorum sadece gece yatarken atıyorum. ilk kontrolümde ufak bi kanama gördü kesede sonra 2 kez kahverengi leke geldi ve tedaviye başladık şuan bir sorun yok şükür. doktorunun numarası varsa sor canım günde 1 yeterli olur kanaman olmadıysa

Kızlar bi kaç gün önce kahverengi lekelenmem olmuştu ( muaynede herhangi bir kanama alanı görülmedi) doktor progestan 200 mg verdi 2 kutu, günde 2 adet fitil şeklinde kullan dedi eczacı, ama ilaç bitene kadar mı kullanıcam çok fazla geldi bana 60 adet ilaç . Daha önce böyle kullanan oldu mu
Merhaba banada sabah akşam 2 şer tane verdi yani günde 4 ad
Transfer öncesi için.

9 + 2 de kahverengi lekem oldu cok az doktor günde 2 kez progestan verdi 1 hafta kullan dedi lekelenme devam ederse kullanmaya devam et biterse kullanma dedi. Herkes yan etkilerinden şikayetçi ama bende hic yan etkisi yok ne bulanti ne sersemlik acaba bende mi var tuhaflık

Ağızdan mi alıyodunuz ilacı?yan etkileri oldu mu karında gaz gibi yumurtalık ağrısı böyle ilk adet olduğundaki ağrı gibi mesela?

Alıntı

X