Progestan

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
slm bayanlar ben bugun aşılama oldum dr bana progestan verdi vaginadan kullanmam için bana biraz sacma geldi sizin bilğiniz varmıdır.birde aşılama oldum ertesi gün ilişki uygunmudur hamile kalma sansı daha yüksek diye duymustum sevgiler...

• Konu Sahibi gulsun37
canım progestan döllenmiş yumurtanın rahime tutunmasını kolaylaştırdığı için takviye olarak vermiş olabilir. bence kullan ne kaybedersinki. hamileliğimin başından beri ben de kullandım daha bir hafta oldu bırakalı. ilişki ise aşılamadan önce çatlatılan yumurtanın doğal yoldan döllenmesi için olabilir ama çatlayan yumurtanın 24 saat içinde döllenebileceğini düşündüğümüzde bilmiyorum faydası olurmu

• Konu Sahibi gulsun37
çok tşk ettim kızlar ama vajinadan kullanmamı söyledi dr. agızdan alma dedi dr.

• Konu Sahibi gulsun37
bendevajinadan kullandıö progestan 100 mg yumuşak kapsül altan aldığında daha etkili oluyormuş rahmi besleyici veyumurtalıkları kuvvetlendiri özlelliği var korkma kullan ama unutma onu kullandığında herşeyini yapmış yattığında ve kullandığında asla kalkma kalktığında anında akıyo..onu iyice içine koyabildiğinden kadar koy dr bana öle demişti koyki dışa çıkma olasılığı daha az olsun..sabah kalktığında da biraz iş yapınca akıyo ama endişelenme o ilacın fazlalığı...umarım az kullanırsın ben çok kullandığımdan bağışıklık yaptı ve progestanın 200 mg kullandımö 1 kutu ama bıraktım sonra çok apır geldi dr da demişti ağır gelir ama dayan diye ama onu ağızdan aldım geçmi olsun cnm inş bu ay bebeğine kavuşursun..

• Konu Sahibi gulsun37
baby çok tsk ettım bilgin için insallah kalırım bu ay hamile artık sıkıldım mucadeleden sevgiler

• Konu Sahibi gulsun37
merhabalar ben duru antalyadan benimde süt hormonum fazlaymışş şimdi ilaç kullanıorum gebeligide engelmiş ogün okadar agladım üzüldümkii bende anneligi yaşamak istiyorum direk konuya daldım kusura bakmayın

• Konu Sahibi gulsun37
bende kullanıyorum yumurta toplandığı gün başladım kullanmaya fitil gibi kullanıyorum bende bi zorluğu olmuyor fazlası geliyo zaten

• Konu Sahibi gulsun37
slm bayanlar ben bugun aşılama oldum dr bana progestan verdi vaginadan kullanmam için bana biraz sacma geldi sizin bilğiniz varmıdır.birde aşılama oldum ertesi gün ilişki uygunmudur hamile kalma sansı daha yüksek diye duymustum sevgiler...

Canım benım ılk asılamamda sabah olmustu doktor aksam ılıskı onerdı. Yanı sansı arttırıyor. Tabı benım sonucum ozaman negatıftı tup ıle hamıle kaldım umarım sen bıran once hamıs olursun.

slm arkadaşlar. bende bu ay klomen ve progestan kullandımm. hem bebek istediğim için hemde adet düzensizliği içinn gitmiştim doktora bana klomen ve ardındann progestanıı içmemii söledi adetin 16 günüü. ve benim progestan ilacım biitti. eger hamile değilsemm( inşallah hamileyimdirr) progestan ilacı bitikten kaç gün sonra adet olmam gerekiyo( adet düzensizliğimde olduğu içinn adetimin tam başlama gününü kestiremiyorum)

çok tşk ettim kızlar ama vajinadan kullanmamı söyledi dr. agızdan alma dedi dr.

arkadaşım agızdan alındıgında çok ağır olması ve emilimi vajinadan daha iyi olmasında dolayı veriliyor kanaman olmasın diye ve bebişler tutunsun diye veriliyor vucuttan atılım olacak lavaaboda yada çamaşırında göreceksin endişe etme bunlar normal ihtiyacın olanı alıyorsun ama çok onda kalmamasına dikkat et tabi ve sakın ihmal etme ben buraktıktan 2 gün sonra kanamam oldu benim negatifti inşallah senin ve tüm istiyenlerin pozitif olur iyi haberlerin yaz lütfen

bana yardımcı olacak kimse yokmu kızlar yaaa. bu konuda bilgisii olannn lütfenn cevap verebilirmi.

bende kullanıyorum vajinadan ve zorluğu yok.ben 200 mg kullanıyorum.yumurtam toplandığı zamandan beri kullanıyorum.

bayanlar verdiginiz cevaplar için hepinize tek tek tşk ettim devam ediyorum ilaca evet zorlugu yok ama insanın piskoljisi artık kaldıramıyor bu tur işleri benımde 2 asılamam ılkı tutmadı sonra kendiliginden hamile kaldım oda düşük oldu şimdide kalamıyorum hamile eltim bende sonra evlendı şuan kucagında bebişi bılmıyorum hayırlısı diyelim insan dönem dönem kötü oluyor sanırım sevgiler....

bayanlar verdiginiz cevaplar için hepinize tek tek tşk ettim devam ediyorum ilaca evet zorlugu yok ama insanın piskoljisi artık kaldıramıyor bu tur işleri benımde 2 asılamam ılkı tutmadı sonra kendiliginden hamile kaldım oda düşük oldu şimdide kalamıyorum hamile eltim bende sonra evlendı şuan kucagında bebişi bılmıyorum hayırlısı diyelim insan dönem dönem kötü oluyor sanırım sevgiler....

arkadaşım sende demişsin hayırlısı ama hamile kalmışsın daha önce demekki zamanı geline olacak biliyorum yakınında insan birilerini görünce canı sıkılıyor ve bir sürü tedaviden sonra dahada cansıkıcı oluyor görmek bile istemiyor insan olnalır onların mutlulgu bazen acı verici oluyor her birimiz bu yollardan geçiyoruz malesef ama inşallah atlatacagız ve kavuşacagız güzel amacımıza rabbim bu mubarek günlerin yüzü suyu hurmetine inşallah hepimize başeder

X