Gebeliğe Hazırlık Progesteron değerimi yorumlar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bulutungokyuzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2017
2.949
4.394
26
Merhaba hanımlar 🪻 Kan değerimi bilgisi olanlar yorumlarsa çok sevinirim. 3 senedir evliyiz. 1sene önce ilk denememizde dış gebelik yaşadım. Marttan bu yana deniyoruz fakat olumsuz sonuçlanıyor. Önce pko var dendi fakat tüm kan değerlerimden sonra olmadığı öğrendim. Söylenene göre sağlıklıyım. Son olarak doktor progesteron bakalım dedi. 21.günde kan verdim. 2.7 değer çıktı. Resimde ekledim. Bu sonuca göre doktor yumurtluyosun değerin iyi dedi ama. Yumurtlamış mıyım geçmiş mi yoksa tam o günlerde mi yumurtlamışım. Değer düşük mü. Bu değere göre hamilelik olurmu? Cevaplarınızı bekliyorum

Eklentiler

• 20231006_105914.jpg
    20231006_105914.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 133
Değer düşük. Yumurtlama olduysanız en az bir 15 filan olması lazımdı. Bence dr değiştirin. Siz İnternete yazın pr. Hr.değeri 21.gün diye, siz bile görürsünüz bu değerin düşük olduğunu. Yumurtlayan olmadığını.

Değer düşük. Yumurtlama olduysanız en az bir 15 filan olması lazımdı. Bence dr değiştirin. Siz İnternete yazın pr. Hr.değeri 21.gün diye, siz bile görürsünüz bu değerin düşük olduğunu. Yumurtlayan olmadığını.
Eklediğim görselde hangi durumdaydanız onun değer aralığına bakınca doktorun dediği doğru. Ama dediğiniz gibi biraz bakındım sitelere göre değişiyor ama benim değerimdende yüksek görünüyor. Acaba dedim 18.günde falan yumurtlama olduda artık düşmüş hali mi. Başka bir doktora randevu aldım ama sabredemedim 🙈

X